بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٥٧ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
يک دادگاه تجديد نظر در فرانسه در خواست آزادی اعضای سازمان مجاهدين خلق را که تحت بازداشت قرار دارند رد کرده است.

قاضی اين دادگاه دستور داد تا مريم رجوی ، همسر مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدين خلق ايران و ده تن از اعضای ديگر اين سازمان، در يک اقدام پيش گيرانه تحت باز داشت پليس فرانسه بمانند تا فرصت کافی برای تحقيقات لازم باشد.

بيش از دويست تن از اعضای اين سازمان چند روز پيش طی حملاتی که پليس فرانسه به دفاتر آنها در نزديکی پاريس انجام داد، دستگير شده بودند که بسياری از آنها بعدا آزاد شدند.

هفده تن از هواداران سازمان مجاهدين خلق، گروه مسلح مخالف حکومت ايران، روز شنبه 21 ژوئن در دادگاه ويژه مبارزه با تروريسم حاضر شدند و به سئوالاتی درباره ارتباط آنها با فعاليت های تروريستی پاسخ دادند.

دستگاه اطلاعاتی فرانسه معتقد است اخيرا بيشتر فعاليت های اين گروه به فرانسه منتقل شده است و حتی گفته شد که مجاهدين مقر خود را در پاريس به مرکزی تبديل کرده اند که از آنجا حملاتی عليه سفارت های ايران در کشورهای اروپايی انجام دهند. مجاهدين خلق اين اظهارات را تکذيب کرده اند.

:: برچسب‌ها: