بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٢۱ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
باسمه تعالي
كاسه ليسي براي حفظ قدرت تا كي؟!!در بهاري كه مي‌توانست فصل همدلي و همراهي و مقدمه تلاش و اقدام و زمينه ساز رشد و تعالي و فراهم‌كننده عزت و استقلال باشد، دميدن در كوس اختلاف و آب ريختن به آسياب سيه روزان ديروز و دايه‌گان دلسوزتر از مادر امروز و دم از صلح و سازش با دشمنان ديرين زدن چاره‌اي جز نقد و معرفي اين طائفه را براي دلسوزان باقي نمي‌گذارد.

ـ تحت نام “اصلاح‌طلبي“ شعار آزادي‌ انديشه سردادند و آزادي فريب و نيرنگ و آزادي هواهاي نفساني و ترويج خرافات را بجاي آن تبليغ نمودند.

ـ فريبكارانه از واژه مردم‌سالاري بهره جستند و كدام شيعة آزادمرامي است كه نداند فلسفة ارسال رُسل (كه مردم به تنهايي قادر به رساندن خود به سعادت و كسب كمالات نيستند و قانون عدالت و طريق سعادت بايد از ماوراي جامعة بشري و از سوي خداوند ارائه شود) با آنچه گفتند و بر آن پاي‌فشردند چقدر فاصله دارد؟

آيا مردم نمي‌دانند محصول مردم سالاري مطلق همان است كه در انگلستان قانون همجنس‌بازي به تصويب مي‌رسد و چنين عمل شنيعي چهرة قانوني به خود مي‌گيرد؟

ـ ناجوانمردانه از ده‌ها تريبون رسمي و بلندگوهايي كه ‌براي خود فراهم آوردند از“مطالبات مردم“دم زدند. مردم حقوقي دارند و مي‌توانند و بايد مطالبه كنند و چه بسا كه به برخي حقوق خود آگاه نباشند و بايد آنها را آگاه كرد اما مدعيان چرا هيچ گاه از مطالبات اسلام و شريعت سخن نمي گويند؟ امام خميني (ره) بر مطالبات اسلام از ما و وظايف ما در قبال اين آخرين وحي الهي بيشتر تاكيد مي فرمود يا آنچه ايشان از آن دم مي زنند؟

ـ موضع گيري خفت بارشان در قبال طرح صلح اعراب و اسراييل و اصرار بر پيوستن ايران به اين طرح پشت پا به يكي از بزرگترين آرمانهاي جهاني حضرت امام و محكمترين دليلِ ذلت نفس مدعيان يا نشان از وابستگي ايشان به استكبار جهاني دارد.

ـ فكر قرائتهاي مختلف از دين را با تمام توان تبليغ و ترويج نمودند و زمينة اظهار نظر و دخالت هر غير متخصصي دربارة اسلام را فراهم نمودند و با اين ادعا كه حقيقت نزد همگان است و هر فردي متناسب با معارف خود برداشت از اسلام دارد چنين نتيجه گرفتند كه هيچ كس حق اعتراض و انتقاد به ديگري را ندارد و اين ممكن است برخي عوام و افراد ناقص العلم را فريب دهد اما هرگز عقلا و راسخين در علم را فريب نمي دهد و نداد.

ـ نكبت بارترين مواضع را در قبال امريكاي جنايتكار اتخاذ نمودند و بي هيچ خجالت در حالي كه صداي اعتراض و لعن و نفرين عليه آمريكا از سراسر جهان به گوش مي رسيد بي توجه به اقتدار و حرمت مردم ايران و عزت و افتخاري كه در طول سالها مقابلة جوانمردانه و يكه وتنها در مقابل آمريكا به دست آمده است به پرچم افتخاري كه به خون هزاران شهيد رنگين است پشت كرده اند ننگ بر اين ذلت اف بر اين دريوزگيـ بر دانشجويان پوشيده نيست كه طرح شعارهايي كلي مثل « ايران براي همة ايرانيان» جاده صاف كردن براي حضور هر ايده و سليقه هر چند ناپاك و مضر در فضاي جامعه و براي قدرت بخشيدن و به صحنه آوردن گروههاي منفوري كه با درايت و انديشة امام و به دست مردم از گردونة نظام خارج شده اند طرح و تبليغ شد. نامة تاريخي حضرت امام به وزير كشور وقت در موضوع نهضت به اصطلاح آزادي و تاكيد حضرتش در برخورد قاطعانه با اين گروهك منحرف و منع از به رسميت شناختن آنان براي هميشه هنوز از حافظة تاريخي مان حذف نشده است.

ـ دريوزگي و كاسه ليسي اين گروهك منحط و صرف وقت و هزينه و بكارگيري امكانات حزبي و حتي دولتي به دست مديران ضعيف كه منويات حزبي شان را بر مصالح نظام و انديشه هاي امام ترجيح دادند مولود همين شعارهاي چند ميلياردي است. شايد ترويج افكار التقاطي اين گروهك امروز جايگزين مناسبي براي پر نمودن خلاهاي فكري مدعوين آنها باشد و شايد ترس و بزدلي شان از هيبـت پوشالي آمريكا را در پوشش سخنـرانيهاي اينجا و آنجا مخــفي مي نمايند.تذكرات كتبي و شفاهي دانشجويان به مديران دانشگاه در ممانعت از سوء استفاده از امكانات بيت المال به دست اين واماندگان و مطرودين و ميانجيگري يك تشكل ورشكسته ضد دانشجويي در دعوت از اين عناصر فسيل شدة پس مانده كه نظام آنها را چون تفاله اي به بيرون پرتاب نموده است آنچنان كه انتظار مي رفت سود مند نبود ليكن دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بنا ندارند براي انجام وظيفة شرعي خود معطل اين و آن شده و بر عزم راسخ خود بر حفظ ارامش محيط دانشگاه و پاسداشت حرمت آن پافشاري نموده اعـلام مي داريم اجـــــــازه نخواهيم داد عده اي نوكــــرصفت ضعيف النفس دانشجو و دانشگاه را مضحكة اهداف شيطاني خود و اربابان خارجي خويش نمايند.

والسلام عليكم و رحمه ا... و بركاته

بسيج دانشجويي دانشكده پزشكي:: برچسب‌ها: