بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٢٥ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

بی عنوان ـ سرويس دانشگاه: جمع کثيری از دانشجويان دانشگاه صنعتی شريف، يکشنبه گذشته با انتشار بيانيه ای، آمادگی خود را برای مقابله با هر گونه تهديد عليه انقلاب و نظام اسلامی اعلام داشتند.

اين دانشجويان با امضای اين بيانيه خاطرنشان کرده اند: «ما نيز به پيروي از مولا و سرور خود حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، تا آخرين قطره ي خون و تا آخرين نفس براي ياري حق ايستاده ايم و ايمان داريم که در هر صورت به «احدي الحسنيين» خواهيم رسيد و اعلام مي داريم که از نعره هاي مستانه شيطان بزرگ، آمريکا، هرگز نمي هراسيم و چه زيباست لحظه اي که اين جان ناقابل مورد قبول حضرت دوست قرار گيرد و از کتم عدم ها به جرگه ي وجود بپيونديم، و به جان دوست سوگند که آرزويي بالاتر از اين نداريم که اين بالاترين درجه ي کمال و غايت آمال اولياء خدا و مقربين درگاه اوست.»متن کامل اين بيانيه در ذيل می آيد:.................................... بسم الله الرحمن الرحيم ...................................الذين قال لهم الناس ان الناس قد جمعوا لکم فاخشوهم فزادهم ايمانا و قالو حسبنا الله و نعم الوکيلدير زماني است که باطل در برابر حق قد علم کرده و قصه ي جنگ اين دو قدمتي به سابقه تاريخ دارد. از زمان آفرينش عالم، جنود جهل در برابر جنود عقل صف بسته اند و جنگ اين دو در ملک و ملکوت آدمي ادامه دارد. و چه بدبختند ياران باطل که به گمان باطل خود پافشاري مي کنند و نمي دانند که «ان الباطل کان زهوقا». در اين ميان عده اي نه طرفدار حقند و نه طرفدار باطل بلکه منتظرند تا به جناح پيروز ملحق شوند. اگر زماني برتري با حق بود به حق مي گروند و اگر برتري با باطل شد، به سمت باطل مي روند، غافل از اينکه در هر صورت بازنده اند.

اکنون که جناح باطل، به جبران سيلي هاي بيشماري که از اين ملت الهي خورده، براي چندمين بار چنگ و دندان خود را تيز کرده است، جمعي از منتخبين مردم، که بايد عصاره ي فضائل ملت باشند، ساده لوحانه در دام وطن فروشي افتاده و به تکاپو افتاده اند که راهي براي پيوستن به جناح باطل پيدا کنند و از روي ناداني و ترس، چه ذليلانه توصيه مي کنند که: «در برابر باطل تسليم شويد»!

اينان غافلند که پيروان حق، الگويي همچون حسين(ع) دارند که با نداي «هيهات منا الذله» براي هميشه ي تاريخ تکليف آنان را مشخص کرده و راه را براي جهاد و مبارزه با باطل روشن ساخته است. اينان مگر فراموش کرده اند نداي امام راحلمان را که فرمودند: «ما غير از خدا کسي را نداريم و اگر هزار بار قطعه قطعه شويم، دست از مبارزه با ظالم بر نمي داريم». فريب خوردگان و طرفداران باطل بدانند که: «ان حزب الله هم الغالبون».

ما نيز به پيروي از مولا و سرور خود حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، تا آخرين قطره ي خون و تا آخرين نفس براي ياري حق ايستاده ايم و ايمان داريم که در هر صورت به «احدي الحسنيين» خواهيم رسيد و اعلام مي داريم که از نعره هاي مستانه شيطان بزرگ، آمريکا، هرگز نمي هراسيم و چه زيباست لحظه اي که اين جان ناقابل مورد قبول حضرت دوست قرار گيرد و از کتم عدم ها به جرگه ي وجود بپيونديم، و به جان دوست سوگند که آرزويي بالاتر از اين نداريم که اين بالاترين درجه ي کمال و غايت آمال اولياء خدا و مقربين درگاه اوست. رزقنا الله و اياکموالسلام علی من اتبع الهدی

جمعي از دانشجويان دانشگاه صنعتي شريف:: برچسب‌ها: