بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:٥٥ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

بدون شك بيشتر مشاهير جهان در همه زمينه‌ها به ويژه در بعد سياست، زندگي منحصر به فردي با خانواده خود و روابط نامشروعي با زنان دارند و نمونه‌هاي بارز آن را در جامعه آمريكا و اروپا شاهد بوديم.

خبرگزاری خاورمیانه (البوابه ) نوشت :او مي‌گويد، روابطش با «مينو» طبيعي بوده و اظهار اميدواري كرد كه جمهوري اسلامي ايران به خاطر اين موضوع، به روابط خود با آلمان لطمه‌اي نزند تا به حال تنها، نام افرادي نظير «بيل كلينتون» رييس جمهور سابق ايالات متحده و «جان ميجر» رييس‌جمهور سابق انگليس بر سر زبان‌ها بود، اما امروز آلمان نيز از اين قاعده مستثني نشده و به تازگي، ارتباط نامشروع چند تن از سياستمداران اين كشور، وارد محافل خبري و روزنامه‌اي شده است، به ويژه ارتباط «يوشكا فيشر» از شخصيت‌هاي مشهور و وزير امور خارجه اين كشور، با دختر جوان ايراني، بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌هاي جهان داشته و ممكن است، سناريوي بيل كلينتون و مونيكا لوينسكي تكرار شود.

بر حسب اطلاعاتي كه هفته‌نامه آلماني «بنتا» منتشر كرده است، يوشكاي 55 ساله كه چهار طلاق را در پرونده خود دارد، به تازگي روابط نامشروعي با دختر جوان 30 ساله ايراني داشته كه از مدتها با او در خيابان‌ها، تفريح‌گاه‌ها و بازارهاي آلمان ديده شده است.

به گفته اين مجله خانم مينو، دختر جوان ايراني كه دانشجوي رشته كارگرداني و سينما است، خود از فيشر خواسته است تا با وي روابط عاشقانه داشته باشد.

فيشر در شهر «بيدن وينبرگ» در سال 1948 متولد شد و تا كلاس دهم ادامه تحصيل داد. در سن 19 سالگي، نخستين ازدواج خود را تجربه كرد و از آنجا به فرانكفورت رفت. وي پيش از اينكه وارد دنياي سياست شود، به حرفه كتاب‌فروشي و رانندگي روي آورد. در سال 1982 وارد حزب سبز آلمان شد، سپس در سال 1983 عضو پارلمان آلمان (بونوستاگ) شد. در سال 1984 با جدايي از زن اول خود، با زني ديگر ازدواج كرد كه اين ازدواج هم سه سال بيشتر دوام نيافت. در سال 1997 براي بار سوم ازدواج كرد؛ اين ازدواج هم تا سال 1996 دوام نيافت. وي در 27 اكتبر 1998 به سمت وزير امور خارجه آلمان انتخاب شد.

فيشر به انساني هوس‌باز و طنزگو مشهور است. او يكي از عوامل ارتباط با دختران جوان، را ناكامي در 4 ازدواج خود اعلام كرده است.

او مي‌گويد، روابطش با «مينو» طبيعي بوده و اظهار اميدواري كرد كه جمهوري اسلامي ايران به خاطر اين موضوع، به روابط خود با آلمان لطمه‌اي نزند.


:: برچسب‌ها: