بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۳:٤٢ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

شخصی که خود را از رهبران نهضت می داند در صف مخالفان انقلاب قرار می گیرد و مواضعش با اوباما رئیس جمهور احمق آمریکا و تمامی مخالفان نظام و حتی بهائیان یک سو و یک جهت می شود . آقای هاشمی رفسنجانی بدانید...
 جناب آقای هاشمی رفسنجانی سلام علیکم
نامه ی تامل برانگیز شما را در سایت های مختلف را مطالعه نمودم و بر خود لازم دیدم چنانکه حدود 12 سال پیش پس از ماجرای دوم خرداد مطالبی را به حضرتعالی متذکر شدم ( 1 ) این بار نیز از سر شفقت مطالبی را و این بار نه خصوصی بلکه به طور سر گشاده خدمتتان عرضه دارم .
از متن نامه ی حضرتعالی چنین استنباط می شود که حضرتعالی تمام منافع خود و خاندانتان و دوستانتان را با تمامیت انقلاب اسلامی یکسان دانسته اید در حالی که سیره ی حضرت امام خمینی ( ره )  و متن وصیت نامه آن عزیز سفر کرده هرگز چنین دیدگاهی استخراج نمی شود .
و متاسفانه با اینکه شما خود را از متولیان انقلاب معرفی می کنید هنوز مفهوم انقلاب اسلامی و ماهیت واقعی آن را درک نکرده اید . زندگی پر برکت آن امام عزیز و سیره ی ایشان طی ده سال رهبری پس از به ثمر نشستن انقلاب الگویی تمام عیار برای تداوم راه انقلاب به شمار می آید .
شما خوب می دانید که ماجرای سقیفه ی یاران امام از همان روزهای شعله ور شدن انقلاب اسلامی شکل گرفت از همان جایی که شخصیتی ساده لوح را به عنوان قائم مقام رهبری معرفی کردند و از پرتو مجاهدات شیخ مفلوک برای خود حاشیه های امن به وجود آوردند و تحت عنوان انقلابی گری فجایع و قتل های فراوانی را مرتکب شدند اگر درایت و شجاعت امام بزرگوار نبود قطعاً تا امروز دیگر از انقلاب اسلامی اثری باقی نمانده بود و چند قائم مقامی تحمیلی حسینعلی منتظری در مذاق امام خوش نمی آمد. اما معرفی چهره ی واقعی او نیاز به آن فراز و نشیب ها داشت که بحمدالله با رسوا شدن باند مهدی هاشمی معدوم یکی از ستون های ضمیمه ی فتنه ها سقیفه ی انقلاب کشیده شد .
تجربه ی عزل منتظری به ما ثابت کرد که انقلاب اسلامی با هیچ شخصیتی رو در بایستی ندارد . امام راحل نیز حتی برای خاندان خود هم چنین امتیازی را قائل نشدند که هر کسی هر عملی را به واسطه ی خویشاوندی با امام به انقلاب منتسب نمایند .ماجرای همراهی سید حسین خمینی فرزند شهید حاج آقا مصطفی با جریان خلق عرب و دستور حضرت امام خمینی بر بازداشت او از جمله این موارد است .


جناب آقای هاشمی رفسنجانی
تشبیه نمودن افشاگری صادقانه ی فرزند ملت محمود احمدی نژاد در مناظره با میرحسین موسوی با جریانات منافقین در روزهای اول پیروزی انقلاب از دیگر افتراهای شما به این رئیس جمهور مظلوم است . سوء استفاده های مجموعه خاندان و همراهان و دوستان شما از بیت المال و چپاول مخفی و آشکار از منابع ملت بر هیچ  بصیری پوشیده نیست .
عملکرد سودجویانه شما و همراهانتان مردم را از انقلاب مایوس کرده بود احداث ریل اشرافی گری و منفعت طلبی در کنار خط انقلاب و انتقال قطار انقلاب به ریل به تعبیر شما سازندگی انحراف آشکاری از مواضع حضرت امام به شمار می آمد که هر چه قطار انقلاب در خط انحرافی به پیش می رفت فاصله اش با خط اصلی انقلاب بیشتر می شد .
اگر خوش بینانه به عملکرد حضرتعالی در دوران به اصطلاح سازندگی نگاه کنیم در دور دوم ریاست جمهوری شما با تشکیل حزب کارگزاران سازندگی انحراف تعویض خط ریل بیشتر نمود پیدا کرد .


و با اینکه رهبر معظم انقلاب در سخنان کنایه گونه و گاه صریح این خطر را متذکر به شما و دوستانتان می شدند اما شخصیت و امتیاز منحصر به فردی که برای خود قائل بودید به شما فرصت و اجازه ی تامل در آن سخنان را نمی داد . رهبر معظم انقلاب بارها و بارها مسئولان را از خوی اشرافی گری و جدایی از ملت بر حذر داشتند . اما متاسفانه سودی نبخشید و هر چه به این روند ادامه دادید برای توجیه عملکرد خود بیشتر از راه امام و انقلاب فاصله گرفتید چنان خفقانی را حاکم کردید که کسی جرات نقد عملکردتان را نداشت بنابراین تعبیر مافیایی قدرت برازنده ی این نگرش است .
افشاگری دکتر محمود احمدی نژاد نه تنها هیچ شباهتی به جریانات منافقان و ضد انقلاب اوایل پیروزی انقلاب ندارد بلکه یک ایثارگری و از خودگذشتگی و قبول تهدیدات باند مخوف و مافیایی شما بود که مردم و مستضعفان را به انقلاب اسلامی امیدوار کرد .
تا عینک خود بینی و عجب بر دیدگان دارید هرگز این حقیقت آشکار را درک نخواهید کرد . زوایای عملکرد شما و جریانات حامیان حضرتعالی نیاز به مباحث مفصلی دارد که در این صفحات مختصر نمی گنجد .
شکست قابل تامل شما در انتخابات نهم می توانست زنگ بیدار باشی برای شما باشد که متاسفانه با نگرش کینه توزانه و حسادت بارتان شما را به عناد و رویارویی با دولت عدالت وا داشت .


اخلاق اسلامی ایجاب می کرد که پس از پیروزی رقیبتان دکتر احمدی نژاد به او تبریک می گفتید و برای به ثمر نشستن آرمانهای انقلاب او را یاری می کردید و اگر مسائل شخصی هم با ایشان داشتید بدون هیچ ملاحظه ای با گفتگو آنها را حل می کردید .
چگونه است شخصی که خود را از رهبران نهضت می داند در صف مخالفان انقلاب قرار می گیرد و مواضعش با اوباما رئیس جمهور احمق آمریکا و تمامی مخالفان نظام و حتی بهائیان یک سو و یک جهت می شود .
آقای هاشمی رفسنجانی بدانید آن بت مقدسی که از خود برای انقلاب تراشیده بودید در عرصه ی این انتخابات با مواضع کینه توزانه خود شما شکسته شد .  پس خودتان را ملامت کنید  " لومو ا انفسکم  ". قطعاً دکتر احمدی نژاد تمایلی به افشای شما به اینگونه نداشت چرا که انتخابات گذشته تمام انتقادات خود را به مجموعه ی دوستان جنابعالی با کنایه و بدون ذکر نام مطرح می نمود حتی در طی چهار سال تمام افتراهایتان را پاسخ نگفت .
جسارت و شجاعت احمدی نژاد آن هیمنه و ابهت پوشالی و خوف انگیز باند شما را شکست و به دیگران نیز جرات اعتراض و ابراز نظر داد و مطمئن باشید سازماندهی شما برای کوبیدن و بر کناری احمدی نژاد به ثمر نخواهد نشست . البته از سابقه ی عملکرد مافیایی و تهدیدآمیز دوستان جنابعالی هم غافل نیستم کما اینکه در پیامک های طنزگونه آمده بود . کلنگ پروژه ی اتوبان شهید احمدی نژاد توسط رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به زمین زده شد . در نامه  ی تهدید آمیزتان به رهبر معظم انقلاب به آتشفشان خشم ملت در مقابل افشاگری های احمدی نژاد اشاره کرده بودید و چنین ابراز داشتید که مردم هنوز با شما و دوستانتان موافقند در حالی که هر چند بوی گدازه های آتشفشان خشم مردم  به شامه شما رسیده است اما فوران این آتشفشان به عکس استنباط حضرتعالی علیه جریان مافیایی قدرت است نه حمایت از عملکرد اشرافی گرایانه حضرتعالی و مطمئن باشید این آتشفشان فروکش نخواهد کرد و به سردی نخواهد گرایید . جناب آقای هاشمی رفسنجانی در شرایط موجود دو راه بیشتر برای عبور شما از این جریان وجود ندارد .
1 ـ مقابله همچنان منافقانه و انتساب خود به راه امام راحل و خرج کردن از شخصیت های دینی و انقلابی برای حق جلوه دادن عملکرد خود و خاندان و دوستانتان که از نامه شما همین راه استنباط می شود که قطعاً خشنودی دشمنان و نگران مردم شهید پرور و انقلابی و خطرات دیگر را به همراه خواهد داشت و تو خود حدیث مفصل بخوان از این تجمل
2 ـ بازگشت به گفتمان امام و انقلاب و محاسبه ی عملکرد خود و خاندان و دوستانتان و بازگردانیدن اموال به غارت رفته به بیت المال مسلمین و تبعیت از ولی امر مسلمین نه به عنوان یک همراه و یا همسنگر دیروز بلکه یک سرباز ولایت خاضعانه و مخلصانه و ایثارگرانه .


قطعاً مقام معظم رهبری بر سر پیمانشان با امام راحل ( در آن لحظات روزهای آخر عمر پربرکتشان که ابراز نگرانی از جدایی شما از حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی را داشتند ) هستند و بسیار خرسند خواهند شد که شما با تاملی بر  گذشته خود و همراهانتان به دامان انقلاب و ملت باز گردید و آنگونه عمل کنید که مالک اشتر عمل نمود .
اینجانب برای عاقبت به خیری شما بسیار نگرانم چنان که بسیاری از بزرگان در بیان این نکته مساحمه می کنند و در دل چنین استدعایی را از حضرتعالی دارند .
فاعتبرو ا یا اولی الابصار و العاقبه للمتقین
علیرضا لطفی
 
نامه دوازده سال پیش به هاشمی توسط یک آزاده
حضور محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی
سلام علیکم :
آنچه بر آنم داشت که قلم دست بگیرم و بی پرده چند کلامی با حضرتعالی شرح درد کنم احساس تکلیف و وظیفه ایست . امام علی (ع) می فرمایند : در گردش و دگرگونی روزگار جوهره ی مردان شناخته می شود . علم الجواهر الرجال فی تقلب الاحوال شما مصداق آن غزلها شدید بافته های خود را رشته کردید .
امروز علیرغم تلاش و سعی در پیشبرد سازندگی کشور ، آگاهانه مرکب سیاهی بر تابلوی زیبای توسعه و سازندگی خود پاشیدید هر چند فرهنگ اسلامی را فدای توسعه کردید که آن بحث مفصلی را می طلبد و از حوصله این نامه خارج است .
شما همان هاشمی بودید که به عنوان یکی از یاران امام برای شما سینه چاک می کردیم و هر گاه کوچکترین جسارت و اهانتی را نسبت به شما و عملکرد شما می شنیدیم یا به مقابله بر می خواستیم یا چون زهر در عمق جان خود فرو می بردیم .
مواضع شما در صحنه ی انتخابات مجلس پنجم و ریاست جمهوری حاکی از موضع گیری در مقابل خط راستین انقلاب اسلامی بود . علیرغم اینکه قصد افشای رای خود را نداشتید یا خطبه های شبهه ناک خود آب به آسیاب دیگران و دشمنان ریختید و رشته های محبت به ولایت را گسیختید .
باور اینکه روزی برسد که برای شخصی مانند شما اینگونه نامه بنویسم هم مشکل است اما بغض گلویم اجازه ی سکوتم نمی دهد اگر بگویم این بغض گلوگیر خفه ام می کند .
آقای هاشمی آنچه را که نسبت به دیگران نیز قصد بیان داشته ام به شما می گویم تا شما به آنها بگویید چون با صراحت پشتیبانی خود را از گروه کارگزاران اعلام داشته اید .
ما هنوز شمیم عطر شهادت و مناجات را با ادکلن های غربی از یاد نبرده ایم ما چفیه ی دور گردنمان را با کراوات عوض نکرده ایم . ما جامعه ی اسلامیمان را اسلامی می خواهیم نه مدنی ما در مقابل زرق و برقهای دنیا رنگ نباخته ایم . برای رسیدن به اهدافمان به هر وسیله ای دست نیاز ؟ شرع را فدای مصلحت و هدف خود نکرده ایم .
برادر عزیز آقای هاشمی شما آیه ی "" قوا انفسکم و اهلیکم ناراً"  را به فراموشی سپردید ، باز نگری شما و سیاست باز شما گاه به اصول و مبانی ارزشی نظام ضربه زد . بی توجهی شما به اعمال و کردار دخترتان فائزه مسائلی را به دنبال داشت که خود بهتر از آن آگاهید مسائل اقتصادی فرزندانتان و آنچه در بین مردم شایعه است مسلماً از نظر شما پوشیده نیست .
جسارت و بی بند و باری های موجود در بین زنان ، از همین جا آغاز می شود و قوت می گیرد .
بد نیست نگاهی به کارنامه ی هشت ساله ی ریاست جمهوری خود به دور از تعریف و تمجیدها بیندازید و فقط به بعد سازندگی ظاهری توجه نداشته باشید .
زندگی فقط همین چهار روز نیست فراموش کردیم که آخرتی هم وجود دارد . مزه ی شیرین حکومت و ریاست نیز چیزی نیست که انسان بتواند از آن دست بردارد و وسوسه ی شیاطین نیز هرگز به پایان نمی رسد .
آقای هاشمی مطلب دیگر که دل بسیاری از محبان امام و ولایت را خون کرده است و هرگز قابل بخشش نیست . ممانعت شما از انتشار نامه ی ؟ حضرت امام راجع به منتظری است و امروز پس از گذشت 8 سال از ارتحال جانسوز آن امام عاشقان ثمرات تلخ آن حرکت شما را مشاهده می کنیم و تصور اینجانب این است که هنوز به مرحله ی پشیمانی که امام به آن اشاره داشتند که روزی از این کار پشیمان می شوید نرسیده ایم .
بد نیست نگاهی به مطبوعات کشور اطلاعات ، ایران ، همشهری ، اسلام بیندازید عملاً پس از انتخابات نغمه های شوم تضعیف ولایت از حلقوم نامبارک دشمنان و خواص شنیده می شود .
بهتر است راجع به خواصی که عزیز ما حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله ) بدان اشاره داشتند شما بیشتر از دیگران بیندیشید .
غیرت عشق زبان همه ی حامیان برید
کز کجا سر غمش در دهن عام افتاد
ما نسبت به این اوضاع احساس خطر می کنیم و ای بر ما و ای بر شما اگر کوچکترین خدشه ای به ولایت مطلقه ی فقیه وارد شود .
مسلم است که لهیب و تازیانه های این قلم در مقابل لهیب قهر وغضب الهی بسیار اندک است .
و السلام علی من اتبع الهدی
و العاقبه للمتقین 

:: برچسب‌ها: