بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
آخرین نیش! (سخنان منتطری قبل از مرگ)
نوشته شده در ۱۳۸۸/٩/۳٠
ساعت : ٩:٠۳ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

منتظری در پایان درس سه شنبه شب‏ (‏1388/9/24‏) ‏خطاب به مسئولین گفت:

‏مرحوم آیت الله خمینی واقعا به این کشور خدمت کردند، انقلاب کار ایشان‏ ‏بود و ایشان رهبر انقلاب بودند; البته معصوم نبودند و اشتباه هم داشتند؛ و‏ ‏نوع مردم قدردان ایشان هستند; ولو این که مردم با من و امثال شما مخالف‏ ‏باشند ولی مرحوم امام را مردم قبول دارند. حالا یک کسی در یک جایی کار‏ ‏خلافی کرد و عکس ایشان را پاره کرد، این را ما بیاییم در بوق و کرنا کنیم کار‏ ‏صحیحی نیست!!!؟؟؟؟ چرا که با این کار دارید آبروی ایشان را می‎برید و‏ ‏می‎فهمانید که ملت ایران این گونه اند که عکس امام خمینی را هم پاره‏ ‏می‎کنند!!!؟؟؟؟ اصلا نباید سر و صدای آن را بلند می‎کردید!!!؟؟؟؟
‏ ‏این که این همه سر و صدا کنید و مردم را به راهپیمایی وادار کنید، اینها‏ ‏کارهای موقت است و پیداست که از اسم ایشان می‎خواهید استفاده ابزاری‏ ‏کنید!!!؟؟؟؟ وگرنه اگر شما دلسوز ایشان بودید اصلا نباید عکس العمل نشان‏ ‏می‎دادید!!!؟؟؟؟ این کار(دفاع از امام) اشتباه است!!!؟؟؟؟ البته ما معصوم نیستیم و اشتباه داریم اما باید‏ ‏مسئولین و بزرگان دقت کنند که از این گونه کارهای اشتباه انجام ندهند!!!؟؟؟؟

خدا را شکر که منتظری عاقبت به خیر شد و در شب یلدا (چه شب باسعادتی)  مرد، به خاطر طولانی بودن این شب قرار شده با زمان بیشتری پاسخ نکیر و منکر را بدهد.


:: برچسب‌ها: