بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
گوساله تضمینی و شیخ نیمه حبس و ...
نوشته شده در ۱۳۸۸/۱۱/۱
ساعت : ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

نیمه حبس

حسین کروبی فرزند ارشد مهدی کروبی گفت: «پدرم تقریبا نیمهحبس است. چندروز است که محافظانش او را اینور و آنور نمیبرند. طوری شده که پریشب که میخواست روضه برود، من او را با ماشین خودم بردم.»
ضمن تسلیت این فاجعه عظمی و ثلمه کبری به بیت معظم آقای کروبی و بیوت سایر دوستان و آشنایان، توضیحاتی از خودمان ارایه میکنیم:
حالت نیمه حبس به حالتی گفته میشود که در آن نیمی از انسان محبوس است و نیم دیگرش آزاد. حالت نیمه حبس در دو مدل طولی و عرضی ارایه میگردد. در حالت عرضی، نیمه سمت چپ فرد محبوس و نیمه سمت راستش آزاد میشود. در برخی از موارد نیز نیمه سمت راست در حبس قرار میگیرد و نیمه سمت چپ آزاد می ماند. در حالت طولی پایین تنه آزاد و بالاتنه محبوس است که بیشتر در مورد جرائم ناموسی به کار می رود، بالاتنه آزاد می ماند و پایین تنه حبس می شود. البته آقای حسین کروبی توضیح نداده اند، ابوی به چه حالتی نیمه حبس هستند که امید است، طی روزهای آتی ضمن ارایه توضیحات مکفی خانواده ها، خانواده های بسیاری را از نگرانی برهانند. گفتنی است در پی اعلام این اظهارات توسط حسین کروبی گروهی ناشناخته که خود را «اتولداران سبز ایران» نامیده اند، طی بیانیهای اعلام آمادگی کردند که حاضرند در هر زمان که آقای کروبی اراده کند، ایشان را اینور و آنور برده و بگردانند. ایشان حتی ابراز کردند حاضرند به خرج خودشان اوشان را به سینما و استخر و [...] برده و آخر شب هم در دربند یا فرحزاد، برایشان جگر و کباب برگ بخرند. گفتنی است آقای کروبی هنوز پاسخی به این اعلام آمادگی ندادهاند.

کم جرأتی

خانم فاطمه رجبی نوشت: «این بیانیه [بیانیه میرحسین موسوی] که حالت ارتدادی آن اظهر من الشمس است و اگر عمرسعد میخواست در عاشورای سال 61 اعلان موضع کند، قطعا بهتر از نویسنده مینوشت، از عصبانیتِ نافرجام ماندن قول و قرار خاتمی، موسوی و کروبی برای انهدام اسلام و نظام اسلامی و فروش وطن به آمریکا و انگلیس و اسراییل حکایت میکند.» وی ادامه داد: «نتیجه آنکه موسوی نوکری از خیمه معاویه است.
او مزدوری است که با قول و قرار به بیگانگان، تراوشات مغز خیمه معاویه را مجری است و در این راه المأمور ُمعذور است. موسوی بداند ملت به کمتر از اعدام او و کروبی راضی نیست تا این ننگها از دامن انقلاب و کشور پاک شود. آیا باز هم اطلاعیه خواهد داد؟» وی در پایان افزود: «محسن رضایی... و با سوء استفاده از نجابت و صبر ملت، پی در پی اطلاعیه صادر میکند، اطلاعیههای بیمخاطب دونکیشوت یا آبدارشاه. چرا او به سرنوشت هاشمی رفسنجانی این استاد اعظم دچار شده است؟»
حالا اگر کسی جرئت گمانهزنی و تحلیل و تفسیر دارد خودش بیاید انجام دهد. 


پرسش از شما، پاسخ از ما

ف. م. از تهران: جوانی هستم 25 ساله. به من بگویید چه کنم؟
پاسخگو: در شرایط فعلی از دست شما کاری ساخته نیست. عجالتاً بزرگترها هم در ماندهاند. شما که جای خود دارید.

عباس ش. از شیراز: اینجانب یکی از کارگران کارخانجات مخابراتی راه دور ایران هستم. آقای احمدینژاد در همین سفرشان که آمده بودند گفتند وزیر صنایع و وزیر ارتباطات را میفرستم تا در دو روز مشکلات شما را حل کنند و اگر حل نشد این دو وزیر را میدهم دست شما، هر کاری خواستید با آنان بکنید. الان دو هفته گذشته و مشکلات حل نشده. میخواستم بپرسم با توجه به اینکه قول آقای احمدینژاد ردخور ندارد، ما با این دو وزیر که ایشان میدهند دستمان، چه کار کنیم که مشکلاتمان حل شود؟ 

پاسخگو: شما کارهای زیادی میتوانید در این راستا انجام دهید. البته این کارها مشکلات شما را حل نمیکند و تنها ممکن است دلتان را چند درجه خنک کند. در موارد مشابه که در کشورهای دیگر رخ داده، با وزرا کارهای زیر را انجام داده اند که شما هم میتوانید از آن‎ها استفاده کنید: 

ـ حلوا حلوا کردن؛
ـ گذاشتن سینه دیوار و اعدام کردن؛
ـ گذاشتن سینه دیوار و اعدام نکردن و فقط ادای اعدام کردن در آوردن؛
ـ انفصال از خدمت و اتصال به خدمت در پست و مقامی دیگر (اعم از بالاتر و پایینتر)؛
ـ تشکیک در مدرک تحصیلی، احتمالا منجر به انفصال از خدمت، به شیوه فوق.

مسابقه پیامکی (2)

به‎نظر شما در صورت پیروزی نهایی جنبش سبز بر ملت ایران، کدامیک از رهبران سیاسی زیر که برای اداره آینده ایران اعلام آمادگی کرده اند، پادشاه ایران خواهند شد؟
1. محسن سازگارا؛ 2. ابوالحسن بنیصدر (مشهور به صددرصد سابق)؛ 3. هخا؛ 4. دونکورلئونه و پسران؛ 5. بانو مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی الی آخر؛ 6. علیرضا نوریزاده.
شما میتوانید با ارسال شماره صحیح از طریق پیامک از جوایز نقدی بهره مند شوید. 

جوایز این شماره:
ـ یک عدد کراوات گلدار به هفت نفر؛
ـ یک دستگاه پنجه بوکس به چهار نفر؛
ـ یک رأس گوساله تضمینی به یک نفر؛
ـ یک دستگاه بیامو آخرین سیستم به هیچ نفر.
از هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. بشتابید. شاید شما برنده خوشبخت جوایز استثنایی ما باشید.


:: برچسب‌ها: میرحسین, کروبی, اغتشاش سبز, گوساله