بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
سران فتنه کجا بودند؟
نوشته شده در ۱۳۸۸/۱۱/٢٤
ساعت : ۸:۱٠ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

 سیل جمعیت مردم با مشاهده پلاکارد "موسوی، کروبی و خاتمی، مطرودین ملت "، شعار "مرگ بر منافق " و "حیدری‌ام حیدری‌ام، سرباز سیدعلی‌ام " سر دادند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، شبکه ایران از میدان آزادی، محل برگزاری مراسم 22 بهمن خبر داد؛ جمعیت گسترده مردم با استقبال از پلاکاردی علیه سران فتنه، شعار "مرگ بر منافق " و "حیدری ام حیدری ام، سرباز سیدعلی ام " سر دادند.
سیل جمعیتی که از دقایق ابتدایی صبح امروز در میدان آزادی حضور پیدا کرده اند، با مشاهده این پلاکارد که شعار "موسوی، کروبی و خاتمی، مطرودین ملت " بر آن نقش بسته است، احساس و اعتراض خود را علیه رویکرد اخیر سران جریان اصلاحات ابراز کردند.
گزارش ها از خیابان های منتهی به میدان آزادی هم، حاکی از شعارهای مردمی علیه سران فتنه است.

سران فتنه کجا بودند؟

 سایت های bbc و کلمه از استقبال پرشور مردم از سران فتنه در خیابان آزادی تهران و سایت های voa(صدای امریکا) و جرس نیز از ضرب و شتم آنان توسط مردم البته به زعم آنها لباس شخصی ها!!!!!!!!؟ خبر دادند. البته جرس با یک مقاله تحلیلی در خصوص آسیب شناسی 22 بهمن رای به شکست جنبش راه سبز داد و با اعلام ناکارامدی موسوی، کروبی و خاتمی خواهان تغییر تاکتیک و تغییر رهبران شد. احتمالاً اوباما را انتخاب خواهند کرد!

 


:: برچسب‌ها: سران فتنه, 22بهمن, تهران, پذیرش شکست