بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱۱:٢٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

در پی عدم موفقیت تیم کروبی در راه اندازی اغتشاش در راه پیمایی روز٢٢بهمن فاطمه کروبی دست به نامه نگاری و مظلوم نمایی کرد.

ایشان قصد دارد با این کار فضا را قدری برای موج سبز باز کند. این خانم یادش رفته که حرکتشان از روز عاشورا به بعد و همراهی صریح با موج نفاق، حکم محاربه گرفته است. خدا را شکر کند که مردم آنها را در آن روز اعدام انقلابی نکردند.

در ضمن مطلب دیگری هم که در نامه مشخص شده است و با ... هم مشخص کرده اند، بچه ننه بودن فرزند ایشان با آن سن و سالش است که به مادرش گفته: مامان به من گفتن می‌بریمت کهریزک و می‌... البته اعدام حداقل حکم برای پسر شما است که شما برای تهدید کننده خواسته اید! خدا را شکر کنید که به موضوع مورد علاقه پدرش تهدید شده که لاقل مدرکی در نزد مردم داشته باشد.

یواشکی بگویم از کتک خوردن پسر شیخ بی‌سواد خوشحال شدم. یک کم هم شما مزه موج سبز بودن را بچشید!

اینهم عکس گل پسر مامان که عکسش را به عنوان سند منتشر کرده و گفته فقط پسرم کتک خورده و کار دیگری باهاش نداشتن به داد بقیه برسید که مامانی مثل من ندارند!!!!

 


:: برچسب‌ها: اغتشاش سبز, 22بهمن, نامه سرگشاده فاطمه کروبی خطاب به حضرت آقا, کروبی محارب