بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٤٥ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

شرکت قطارهای مسافری رجا آتش سوزی ٢٣/١١/٨٨ در یک واگن قطار مسیر مشهد - تهران را ناشی از اتفاقی دانست که بر اساس اطلاعات اولیه این موضوع به فرد معتادی مربوط می‌شود.

دو واگن قطار خرمشهر - تهران صبح ٢٧/١١/٨٨ دچار آتش‌سوزی شد که خسارت جانی در پی نداشت و به مسافران آن آسیبی نرسید.این قطار جزء قطار‌های انتقال کاروان راهیان نور بوده است که پس از آتش‌سوزی یکی از سالن‌های قطار در ایستگاه ملک‌آباد قبل از ایستگاه اراک متوقف و مسافران به سالنی دیگر منتقل ‌شدند.
این قطار جزء قطار‌های انتقال کاروان راهیان نور بوده است که پس از آتش‌سوزی یکی از سالن‌های قطار در ایستگاه ملک‌آباد قبل از ایستگاه اراک متوقف و مسافران به سالنی دیگر منتقل ‌شدند.

جناب بهبهانی وزیر محترم راه و ترابری

با مطالعه اخبار بالا از روز بعد از راه‌پیمایی حماسه٢٢ بهمن چه چیزی برای شما تداعی می‌شود؟ حتماً همان چیز که ذهن من را مشغول کرده را درک فرمودید. امید است در عرصه‌های هوایی هم که همین بو از مشام می‌رسد، با تدبیر بر ... فائق آئید.


:: برچسب‌ها: بهبهانی وزیر محترم راه و ترابری, آتش سوزی قطار خرمشهر مشهد