بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

جزئیات فرار میرحسین موسوی رهبر فتنه سبز از ترس امت حزب الله تهران

ساعت حدود 11 ، ابتدای سخنرانی محمود احمدی نژاد در میدان آزادی . میرحسین موسوی که 8 ماه از فتنه ها و ضربه هایی که به نظام اسلامی وارد کرده است می گذرد به همراه اطرافیان و تیم حفاظتش بعد از مدتها هوس حضور بین مردم کرده و طبق وعده قبلی که از شبکه های ماهواره ای به هوادارانش اعلام کرده بود در تقاطع خیابان نواب و آزادی حضور پیدا می کند .
                 

لحظاتی پس از رویت او توسط مردم انقلابی تهران موجی از نفرت به وی نمایان شده و حاضرین در خیابان یکصدا به سر دادن شعار علیه سردسته ی آشوبهای خیابانی ماههای گذشته اقدام می کنند .


"مرگ بر منافق" "دیکتاتور مخملی حیا کن، مملکتو رها کن" "عامل آمریکایی اعدام باید گردد" "موسوی درغگو "  از جمله شعارهایی بود که نثار مردی شد که خود را زمانی در بین تهرانی ها محبوب می دید .

تیم حفاظت موسوی که از اوضاع بوجود آمده نگران بودند ناگهان با هجوم مردم به سمت این چهره منفور وارد خیابان رودکی می شوند و سپس با سرعت وارد کوچه به نام معصومی (بن بست مصطفی)شده و موسوی را به سمت منزل یکی از ساکنین هدایت می کنند .

             

 پس از 3 ساعت نگهداری میرحسین در منزل و با توجه به تجمع مردم و احتمال هرگونه اتفاق برای موسوی تیم حفاظت وی  تصمیم می گیرند تا به صورت پوششی و نا محسوس،  او را از این مهلکه نجات دهند .

حدود ساعت 14 تیم حفاظت موسوی با احتیاط کامل و رعایت مسائل امنیتی با پوششی پارچه ای میر حسین را از محدوده خارج می کنند و همچنان این مرد 68 ساله صحیح و سالم است .
آخرین اخبار رسیده به صراط حکایت از آن دارد که موسوی قصد داشته دیشب با پرواز تهران - تبریز از پایتخت خارج و به تبریز عزیمت کند که اعتراض مردم تبریز هم مانع از سفر وی شد .


:: برچسب‌ها: جزئیات فرار میرحسین موسوی رهبر فتنه سبز از ترس امت, فرار میرحسین موسوی رهبر فتنه سبز از ترس امت, فرار میرحسین موسوی رهبر فتنه سبز از ترس حزب الله