بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

ضمن عرض تسليت به بازماندگان اين حادثه دلخراش و فرماندهی معزز کل قوا پيرو خبر «بازتاب» در رابطه با علت هاي احتمالي سقوط هواپيما، تعدادي از اين احتمالات توسط يك مقام آگاه، ضعيف دانسته شد.
اين مقام آگاه در گفت و گو با «بازتاب»، احتمال مؤثر بودن نقص فني و فرسودگي را در بروز سانحه ضعيف ارزيابي كرد. وي با استناد به تازه تعمير بودن هواپيماي مذكور گفت، معمولا در موارد بروز نقص فني، پيش از سقوط، خلبان در پيام هايي از فقدان ديد يا نقص سيستم هواپيما به برج مراقبت اطلاع مي دهد اما در اين مورد، به جز پيامي كه خلبان در نامساعد بودن وضعيت جوي به برج كنترل مخابره كرده، هيچ پيام حاوي علايم نگران كننده از وي دريافت نشده است.
وي افزود: با توجه به آنكه خلبان و كمك خلبان مذكور از بهترين كادرهاي پروازي كشور بوده اند، احتمال اشتباه كادر پرواز نيز بسيار بعيد است،. خلبان اين هواپيما داراي بيشترين سورتي پرواز بوده و كمك خلبان نيز مدت ها عضو كادر پروازي بوئينگ 747 بوده است.
اين مقام آگاه از اشتباه مديريت پرواز و اقدامات تروريستي به عنوان قوي ترين احتمالات موجود نام برده و افزود: پيدا شدن جعبه سياه مي تواند اطلاعات مفيدي در اين زمينه ارايه كند




:: برچسب‌ها: