بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
آقای انصاری البته درباره علت خودداری خود و دیگر هم حزبی‌هایش از همراهی مردم در این روز، اشاره ای نکرد و ترجیح داد که محمد خاتمی را نماینده مجمع در این راهپیمایی معرفی کند.

 

 انتشار خبرخودداری اعضای مجمع روحانیون مبارز از شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی، واکنش جالب یکی از اعضای این حزب اصلاح طلب را به دنبال داشت.
بنابر خبری که سایت گروهک ضد انقلابی جرس، متعلق به محسن کدیور و عطاالله مهاجرانی، منتشر کرده است، مجید انصاری غیبت اعضای مجمع روحانیون در راهپیمایی ده ها میلیونی روز 22 بهمن را تکذیب کرد.
این حامی آقای موسوی گفته است که "سید محمد خاتمی رئیس شورای مرکزی مجمع یکی از افرادی است که در راهپیمایی حضور یافت."
آقای انصاری البته درباره علت خودداری خود و دیگر هم  حزبی‌هایش از همراهی مردم در این روز، اشاره ای نکرد و ترجیح داد که محمد خاتمی را نماینده مجمع در این راهپیمایی معرفی کند.
علاوه بر این، آقای خاتمی بیش و پیش از آنکه هم حزبی آقای انصاری شناخته شود، یکی از رهبران فتنه سبز شناخته می شود؛ علت اعتراض مردم به حضور او در این راهپیمایی هم به همین دلیل بود.
رئیس بنیاد باران پس از آنکه در معرض دید راهپیمایان قرار گرفت، با شعار "مرگ بر منافق" آنان روبرو و مجبور به ترک محل شد.
اما انصاری و دیگر اعضای مجمع روحانیون که از مدعیان پیروی از امام راحل هستند در حالی از حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی خودداری کرده‌اند که چندی پیش نیز، در بیانیه‌ای شعارهای مردم در راهپیمایی های محکومیت هتک حرمت امام(ره) را "تند"، "زشت"، "خارج از نزاکت" و علیه جریان مطلوب خود خوانده بودند.
بنابر اخبار منتشره شده، مجمع روحانیون مبارز در مناسبت های مهم جمهوری اسلامی در ایام پس از انتخابات هم، غایب بوده است.
گفتنی است، ناآرامی شب 30 خرداد که به کشته و زخمی شدن عده‌ای و وارد آمدن خسارت‌های زیادی به اموال عمومی و خصوصی شد، با دعوت این تشکل اصلاح‌طلب برگزار شده بود.
مجمع روحانیون تصمیمات جنجالی خود را با فشار چندنفر از اعضای شاخص اش که از محرکان سران اصلاحات و از تصمیم گیران اصلی این جریان شناخته می شوند، اتخاذ می کند. این افراد بارها مورد انتقاد شخصیت ها و فعالان سیاسی قرارگرفته اند.


:: برچسب‌ها: واکنش جالب انصاری به غیبت مجمع در راهپیمایی