بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

اغتشاشات پس از انتخابات ایران چرا شکل گرفت؟   (قسمت اول)

توصیه می‌کنم همه این مطلب را بخوانند چه سبز و چه غیر سبز!

 

جنگ نرم چیست؟

ژاپنی‌ها می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی کمک کنی ماهی به او نده ماهی گیری یادش بده. فتنه اخیر یک ماهی است، باید ماهی گیری را یاد بگیریم.

در جنگ سخت، از سلاح‌های آتشین استفاده می‌شود و هدف آن هم ویران کردن و کشتن انسان‌ها است.

اما در جنگ نرم که در مقابل آن است سلاح چیست؟ هدف آن، انقلاب مخملین است، یعنی تغییر حکومت به صورت عملی و از میان افراد همان جامعه.

کنت دموراژ نویسنده کتاب جنگ جهانی چهارم، 30 سال پیش نوشته است که جنگ اول و دوم جهانی چیست، جنگ سوم همان جنگ سرد است که پیش بینی کرده با فروپاشی شوروی پایان می‌یابد که چنین شده است. کنت در کتابش می‌نویسد که جنگ چهارم جنگ ایدئولوژیک است و سلاح آن هم سه چیز است: مطبوعات، مذهب و مواد مخدر!

این جنگ ما بین کشورهای شمال و جنوب است. کشورهای شمال شامل تمام کشورهای صنعتی و تکامل یافته است. و کشورهای جنوب هم شامل تمام کشورهای جهان سوم و بسته هستند.

بعد از اشغال افغانستان می‌بینید که بر اساس همین فرمول کشت مواد مخدر در افغانستان 40 برابر شده و مواد مخدر صنعتی نیز به آن اضافه شده است که هدف عمده آن ایران است. (البته به فتنه اخیر ربطی ندارد.)

سورس هم در کتاب خود، استفاده از هفت هنر را به عنوان رسانه و سلاح کارای انقلاب مخملی معرفی می‌کند. رنگ مقدس جامعه را به عنوان نماد انتخاب و بعد به صورت کلاه، لباس و ... انتخاب شود تا چشم‌ها پر شود و جامعه در حالت انفعال قرار گرفته و مغزها شستشو پیدا کنند.

سؤوالی مطرح است، چرا جنگ نرم انجام می‌شود؟ چرا صلح و آرامش را برهم می‌زنند؟

از زمان حضرت آدم(ع) و با جدال قابیل و فتل هابیل به علت حس برتری جویانه، نظام سلطه و شیطان شکل گرفت و خط استکبار و استعمار شروع شد. در برابر آن نیز خط مستضعفین شکل گرفت.

سیر این دو خط به نمرود و حضرت ابراهیم(ع) و همین طور به فرعون و حضرت موسی(ع) می‌رسد. فرعون برای برتری در یک قلم 70هزار پسر بچه را می‌کشد تا برتر باشد. این مسیر ادامه دارد تا ابوسفیان و حضرت رسول اکرم(ص) و معاویه و امام علی(ع) و یزید و امام حسین(ع) و این دو خط در اشکال مختلف ادامه دارد.

در دوران ما استعمار قدیم یا کهن، استعمار جدید یا نو و استعمار فرا نو که سلاح آن همین جنگ نرم است وجود دارد.

آغاز استعمار کهن از قرن 16میلادی یعنی هم زمان با رویداد رنسانس در اروپا است، که نظام سلطه در قالب غرب به شکل جهانی مطرح می‌شود.

حال، چرا استعمار از منطقه‌ای به جهانی تبدیل شده است؟

سه دلیل را می‌توان مطرح کرد: 1- ماشین به مواد اولیه زیاد نیاز دارد و غرب در رنسانس ماشینی شد.
 2- با صنعتی شدن و افزایش تولیدات نیاز به بازار مصرف دارند. 3- نیروی کار ارزان نیاز دارند. نژاد سیاه پوستی که در غرب زندگی می‌کنند همان بردگان دوران رنسانس هستند. زمان رژیم شاه 50 هزار امریکایی در ایران بود که بخشی از آنها در ارتش و جایگاه های حساس بودن بسیاری از آنها در اقصی نقاط کشور به دنبال به روز کردن اطلاعات جغرافیایی، اقتصادی، فرهنگی و... مرتبط با دلایل یاد شده بودند.

بر همین اساس در دوران استعمار کهن، بخشی از کشورها مانند هند را اشغال نظامی می‌کنند. در ایران موضوع فرق داشت چرا که چندین کشور به ایران چشم داشتند و نهایتاً در سال 1919 ایران را به سه منطقه تقسیم می‌کنند و شمال و جنوب آن را در اختیار روسیه تزاری و انگلستان قرار می‌دهند. آن رمان امریکا خود مستعمره انگلستان بوده است. با این کار هم منابع را می‌بردند و هم بازار مصرف ایجاد می‌کردند.

اسلام ستیزی چگونه شکل می‌گیرد؟

فرانسه با گرفتن الجزایر به یک تاکستان بزرگ دست پیدا می‌کند که با استفاده از آن مشروب درجه‌ی یک بیشتر از بازار مصرف خود تولید می‌کند که برای فروش آن بازار مصرف لازم دارد.

برای این کار با مشکلی روبرو می‌شود کشورهای مسلمان مستعمره شده مشروب را طبق آئین اسلام و آیه‌ای در قرآن حرام می‌دانند. لذا فرانسه ناگزیر می‌شود که با اسلام وارد جنگ شود تا مشروبش را بفروشد. جنگ امروز فرانسه با روسری هم نشان ترس از روسری نیست، نشان ترس از مغزی است که قرآن در آن حاکم است. فرانسه با حق وتو و بمب اتمش از ایدئولوژی اسلام می‌ترسد. بر همین اساس است که در کشوری که در روزهای آفتابی، با شورت بیرون می‌آیند و 40سال است که هم جنس بازی در آن آزاد است و خود را مهد آزادی‌های این چنینی می‌داند، استفاده از روسری را ممنوع می‌کند.

در ایران ظرف 10 سال یعنی سال1340تا 1350 به جای چند درصد که معمول افزایش ها است، مصرف لوازم آرایشی 500برابر می‌شود. زن محجبه که تنها برای شوهرش خود را آرایش می‌کند مگر چقدر لوازم آرایشی می‌خواهد. از همین رو انگلستان به جنگ اسلام و عقاید ایرانیان می‌آید و به رضاشاه فرمان کشف حجاب را ابلاغ می‌کند. دید اقتصادی بود ولی چون فرهنگ جوامع مانع کارشان بوده است به مقابله با آن پرداختند.

در میان ادیان چرا تنها به اسلام حمله می‌شود؟

چون تنها دینی است که در میان ادیان موجود بخار دارد. برخی از ادیان منشاء الهی ندارند و ساختگی‌اند مانند بودایی‌ها که برهمین اساس اصلاً به شرب خمر و حجاب کاری ندارند و یا منشاء الهی دارند ولی تحریف شده‌اند. لذا از قرن16میلادی ستیز غرب با اسلام آغاز می‌شود و هم اکنون نیز ادامه دارد.

در همین راستا از دوسال پیش در دانمارک کاریکاتورهایی را از پیامبراعظم(ص) کشیدند تا از نفوذ اسلام جلوگیری کنند. آنها پیامبر اکرم(ص) را رهبر تروریست‌ها و اسلام را آئین تروریست‌پروری معرفی می‌کنند.

در23 سال مبارزه پیامبر(ص) 1000نفر کشته شده‌اند اما در دوران چند ساله هیتلر 40میلیون نفر کشته شده‌اند،  حال رهبر تروریست‌ها کیست و تروریست پروری در کجا است؟

در سی سال اخیر و با روی کار آمدن رژیم جمهوری اسلامی ایران، جنگ خیلی ناجوانمردانه‌تر شده است.

یک تئوری در رابطه‌ طالبان، القاعده، بن لادن، ملا عمر، 11 سپتامبر و... وجود دارد که کار سازمان سیا است و هدف هم این است که اسلام را تروریست پرور و قرآن را برنامه تروریست پروری معرفی کنند.

لبنان حیات خلوت اسرائیل بود و به راحتی در بیروت جولان می‌دادند ولی امروزه به خاطر 4- 5 هزار جوان حزب الله از ورود به لبنان می‌ترسند. اینها جنگ 33 روزه را هنر اسلام می‌دانند.

در استعمار جدید دیدند که هزینه اشغال نظامی زیاد است و ملت‌ها هم بیدار می‌شوند، آنها یکه تازی خارجیان در کشورشان برایشان پذیرفته نیست. لذا استعمارگر به این نتیجه می‌رسد که حاکمان کشورها باید در اختیارشان باشد پس در ترکیه آتاترک و در ایران رضاخان بی‌سواد را حاکم می‌کنند. با کودتای سیاه سیدضیاء، رضا شاه را روی کار می‌آورند. که عزاداری امام حسین (ع) را کلاً تعطیل، کشف حجاب را اجباری و حوزه‌های علمیه را تعطیل و روحانیون را خلع لباس کرد. اینکه الآن در روزعاشور به مقدسات توهین می‌کنند حرمت آن را می‌شکنند، همین فرمول‌ها را پیاده کرده‌اند. اینها همه حساب شده است.

سلطه‌ی نو، حاکمان را استعمارگر انتخاب کرده و اهداف را از طریق آنان دنبال می‌کند. لذا سفیر انگلستان در شهریور1320 فروغی را احضار می‌کند و دستور معرفی رضا شاه به فرمانده ناو انگلیسی در بندر عباس را ابلاغ می‌کند. رضا شاه با شنیدن پیام ابتدا عصبانی می‌شود ولی بعد که خود را در کف آنان می‌بیند از فروغی می‌خواهد که به آنها بگوید لااقل محمدرضا را پس از او به عنوان شاه بعدی قبول کنند. سفیر انگلستان هم وعده می‌دهد روی این مطلب فکر کند!

ادامه دارد...

 


:: برچسب‌ها: چنگ نرم, اغتشاشات