بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

برخی شنیده های موثق حاکی از آن است در روز سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف)، آقای سید حسن خمینی با مصطفی محمد نجار، وزیر کشور دولت دهم، بر خورد فیزیکی کرده است.

منابع آگاه به خبرنگار فرارو گفتند پس از آن که سید حسن خمینی نتوانست سخنرانی خود را به علت مزاحمت های گروهی از مردم در مرقد امام (ره) تمام کند، در پشت جایگاه سخنرانی، با مشاهده وزیر کشور، با سیلی به گوش وی نواخت!

 گفته می شود در پی نواخته شدن این سیلی تعجب بر انگیز، از بینی آقای نجار خون جاری شده است.

آقای نجار ، نماینده دولت در ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) بود. در این ستاد مقرر گردیده بود که پیش از ایراد خطبه های نماز جمعه از سوی مقام معظم رهبری ، ابتدا آقای احمدی نژاد و سپس آقای سید حسن خمینی به سخنرانی بپردازند.

 رییس جمهور سخنرانی خود را، به رغم تذکر انصاری، حدود پانزده دقیقه بیش از حد مقرر طولانی کرده و سپس حاضران را به استماع سخنان مقام معظم رهبری فراخوانده است.

ظاهرا این مسئله، سید حسن خمینی را به این نتیجه رسانده که مجموع عوامل ناکامی وی در ایراد سخنرانی مورد نظر، به  صورت برنامه ریزی شده، در دولت ریشه دارد.

به گزارش جوان آنلاین وزیر کشور پیش ا ز14 خرداد تحت عمل جراحی سینوس قرار گرفته بود و به توصیه پزشکان معالج بایستی تحت نظر پزشکان قرار می گرفت ولیکن در روز 14 خرداد در حالی که از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار نبود درحرم مطهر حضرت امام(ره) حاضر شد که پس از سخنرانی سید حسن مصطفوی مورد ضرب و شتم وی محمدعلی انصاری قرار گرفت به طوری که بخیه های صورت وی پاره گردید و دچار خونریزی شد.

وی پس از حمله این دوتن هم اکنون مجددا دربیمارستان چمران بستری گردیده است.

برخورد زننده سیدحسن‌خمینی و انصاری با دست‌اندرکاران مراسم ارتحال

 

سید حسن خمینی و انصاری روز گذشته (جمعه) در جریان برگزاری مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی و پس از پایان آن، برخوردهای تند و زننده‎ای با برخی از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم داشته‌اند.

به گزارش رجانیوز، برخورد با دو تن از اعضای ستاد نمازجمعه تهران و وزیر کشور به‌عنوان نماینده دولت در ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) پس از آن صورت گرفت که جمعیت حاضر در مرقد مطهر امام خمینی به سید حسن خمینی اجازه سخنرانی ندادند.

جمعیت میلیونی حاضر در مرقد مطهر امام(ره) که از ابتدای مراسم شعارهایی علیه سران فتنه سر می‌دادند، هنگامی که سید حسن خمینی تلاش کرد برای دقایقی سخنان خود را ایراد کند، با شعارهای یکپارچه و پیوسته، اعتراض خود را به همراهی وی با سران فتنه در طول یک سال گذشته اعلام کردند.

صدای شعارهای مردم در مرقد مطهر به‌قدری زیاد بود که شبکه خبر در حین پخش زنده این مراسم، چندین بار مجبور به قطع کامل صدا شد. با این حال، سید حسن خمینی جمعیت انبوه معترضان به خود در داخل و خارج حرم را عده‌ای اندک توصیف کرد.

گزارش خبرنگاران ما حاکی است سید حسن خمینی پس از این واکنش مردمی، با وزیر کشور و دو تن از اعضای ستاد برگزاری نمازجمعه تهران برخوردهای زننده‌ای داشته است.

همچنین محمدعلی انصاری دبیر ستاد بزرگداشت امام(ره) نیز که در حین سخنرانی رئیس‌جمهور در اقدامی نامتعارف دو بار به بالای سن رفت و قصد تذکر پایان وقت را داشت، پس از عتاب دکتر احمدی‌نژاد به وی و شعارهای مردم علیه فتنه‌گران، الفاظ ناشایستی خطاب به برخی از دست‌اندرکاران مراسم ارتحال به‌کار برده است.

اعتراض یکپارچه مردم به همراهی با فتنه‌گران و سر دادن شعارهایی مانند "نواده روح‌الله سید حسن نصرالله"، "وصیت حاج احمد پیروی از ولایت" از سوی ناظران سیاسی به خیرخواهی مردم برای سید حسن خمینی و تلاش برای بازگرداندن وی از همراهی با فتنه‌گران تعبیر شده است.


:: برچسب‌ها: درگیری فیزیکی سید حسن خمینی با وزیر کشور