بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

سید حسن خمینی پنج‌شنبه شب پس از آنکه مهدی کروبی توسط مردم از مزار شهدای 72 تن و مرقد مطهر امام راحل اخراج شد، از وی در سوئیت‌های ویژه آستان پذیرایی کرده است.

به گزارش رجانیوز، پنج‌شنبه شب مهدی کروبی به مزار شهدای 72 تن و مرقد مطهر امام راحل رفت که در هر دو مکان مردمی که اغلب نیز از شهرستان‌ها برای گرامیداشت امام راحل به تهران آمده بودند، پس از مشاهده وی با شعار "مرگ بر منافق" وی را اخراج کردند.

با این حال، پس از آنکه کروبی با مشاهده اعتراض‌های شدید مردم مجبور به ترک محل می‌شود، در سوئیت‌های ویژه آستان مورد پذیرایی ویژه سید حسن خمینی قرار می‌گیرد.

روز جمعه جمعیت انبوه حاضر در مرقد مطهر امام راحل با شعارهای انقلابی، ناراحتی خود را از همراهی سید حسن خمینی با فتنه‌گران در جریان حوادث سال گذشته ابراز کردند و به وی اجازه ندادند سخنرانی خود را به پایان برساند.

بنا بر این گزارش، در واکنش به این رخداد، جریان فتنه درصدد ایجاد موج مظلوم‌نمایی و اعاده حیثیت است و غلامحسین کرباسچی از سوی کروبی مأموریت ویژه برای پیگیری این پروژه را یافته است.


:: برچسب‌ها: پذیرایی ویژه حسن خمینی از کروبی پس از اخراج توسط م