بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:۱۱ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

بعد از ظهر امروز مهدی کروبی برای شرکت در مراسم ختم پدر دکتر محمد رضا عارف-معاون اول دولت اصلاحات- در مسجد دانشگاه صنعتی شریف حاضر شد. به گزارش خبرنگار سحام نیوز، مهدی کروبی در بدو ورود با شعارهای کوبنده‌ی دانشجویان روبرو شد و در این هنگام مهدی کروبی مجبور به خروج از محل برگزاری مراسم شد.

در پی این رخداد،خبرنگار سحام نیوز (سایت رسمی کروبی) در سوالی علت و اساس این وقایع را از مهدی کروبی جویا شد که ایشان در پاسخ چنین گفتند:

"من بسیار متاسفم بسیجی که در زمان امام ۸ سال در جبهه ها جنگید و از کشور دفاع کرد، کارش به جایی رسیده است که در دانشگاه ها با دانشگاهایان برخورد میکند، در مساجد مردم را کتک بزنند، در رای گیری ها تقلب، در خیابان ها به کشتار مردم، در ۱۴ خرداد جلوگیری از سخنرانی نوه امام، حمله به خانه، دفاتر و مساجد مراجع و در بسیاری جاهای دیگر اقداماتی که نام و یاد بسیج را لکه دار کرده اند. بسیجی که با خون هزاران شهید و جانباز آبیاری شده بود. متاسفانه عملکرد این افراد بدانجا رسانده است که میراث امام که همان جمهوریت و اسلامیت بود اکنون رنجور و ناتوان گشته است.

بنده میگویم اگر زمان شاه یک شعبان بی مخ بود، اکنون این حاکمیت صدها شعبان بی مخ تربیت کرده است و این افراد باید بدانند که مهدی کروبی تا آخر ایستاده است و آماده پرداخت هرگونه هزینه ای در این راه است و تا گرفتن حق مردم از پا نخواهد نشت."

برای چندمین بار است که کروبی ادعای بی اساس و پایه خود را تکرار می‌کند. برخورد با خرابکاران، براندازان و ضدانقلاب را برخورد با دانشگاهیان تلقی می‌کند. کدام بسیجی را سراغ دارد که برگه‌ی تقلب پر کرده است که اینگونه عنوان می‌کند؟ بسیجی ندا را کشت یا عناصر منافق هم پیمان با کروبی و موسوی؟ در درگیری‌های سال گذشته کدام سلاح را در دست بسیجیان یا مأمورین ناجا دیدی که اینگونه بیان می کنی؟ جلوگیری از سخنان نوه‌ی امام برای چه بود؟ مگر جلوی نمازخواندن عمو بر پیکر امام یازدهم را نشنیدی؟ داستان پسر نوح را نشنیدی؟ میراث امام که همان جمهوریت و اسلامیت است را غیر از تو و هم پیمانان ضدامام ، چه کسانی خدشه دار کرده اند؟ معنی سرسپردگی به اسلام و ولایت و دفاع از تمامیت میهن را با کار شعبان بی مخ یکی می دانی؟ به حق که تو و موسوی مصداق شاه سلطان حسین‌های زمان هستید.

از مهلت و رأفت امام امت خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) بهره بگیرید و از دنیا طلبی دست بکشید و به سخن جاودان امام (سلام الله علیها) خطاب به بنی صدر توجه داشته باشید که حب الدنیا راس کل خطیه. 


:: برچسب‌ها: کروبی, ختم عارف, دانشگاه صنعتی شریف, درگیری با بسیج