بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:۳٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

ازچه می ترسند؟

بزودی این فیلم پخش خواهد شد.

افراطیون و سران فتنه از احتمال پخش فیلمی مستند که در آن به صراحت پشت‌پرده ادعای تقلب انتخاباتی را رسوا می‌کند، در وحشت به سر می‌برند.افراطیون و سران فتنه از احتمال پخش فیلمی مستند که در آن به صراحت پشت‌پرده ادعای تقلب انتخاباتی را رسوا می‌کند، در وحشت به سر می‌برند.

خبرنگارسیاسی جهان کسب اطلاع کرده است که در جریان بازداشت "م.الف" از عوامل صحنه‌گردان حوادث پس ازانتخابات دربرابر دوربین با اعتراف به این که موضوع تقلب ساختگی بوده از موسوی به شدت انتقاد کرده است.

وی دراین فیلم می‌گوید که موسوی به دلیل تندمزاجی و عدم ثبات شخصیت ، خراب کرد و باعث شد تا زندگی من تباه شود.
 
این فیلم به زودی در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد. عوامل رسانه‌ای جریان فتنه با توجه به محتوای این فیلم از هم‌اکنون درصدد ایجاد انحراف در افکارعمومی برآمده و ادعاهای نخ‌نمایی را در این باره مطرح می‌کنند. 

پیش از این فیلم هائی نیز از عملکرد مهاجرانی و حقیقت جو و افشاری و شیرین عبادی منتشر شد که شدیدا باعث عصبانیت فتنه گران شده بود.گفته می شود این فیلم جدید به موضوع کلی تقلب در انتخابات و تهی بودن این ادعا با استفاده از اعتراف برخی از نادمین جریان فتنه خواهد پرداخت.

 


:: برچسب‌ها: پخش فیلم فتنه سبز, پخش فیلم افشاگری, موسوی, کروبی