بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:۱٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
چند روز پیش خبری مبنی بر درخواست موسوی و کروبی از مردم جهت کمک های مالی در یکی از روزنامه های کشور منتشر شد.

 

در همین رابطه برخی از رسانه های سبز با واکنش نشان دادن نسبت به این خبر، از اطرافیان موسوی و کروبی خواستند این خبر را هر چه زودتر تکذیب کنند.

بر اساس این گزارش سایت ضدانقلاب و سبز خودنویس با این عنوان که «آیا درخواست کمک مالی موسوی و کروبی صحت دارد؟» نوشت: آیا درخواست کمک مالی از سوی مهدی کروبی و میرحسین موسوی که رهبران جنبش سبز شناخته می‌شود صحت دارد؟

روزنامه سیاست روز با انتشار این خبر نوشت سران فتنه از مردم درخواست کمک کرده‌اند. این درحالی است که سایت کلمه از رسانه‌های نزدیک به موسوی و سایت سحام نیوز پایگاه اطلاع‌رسانی حزب اعتماد ملی در این باره موضعی نگرفته‌اند.

سیاست روز در ستون پشت پرده نوشت: «اخیراً طرفداران جریان فتنه در اقدامی هدفمند به منظور تحریک افکار عمومی و دامن زدن به ناآرامی‌ها اقدام به توزیع کتابچه‌ای تحت عنوان چکیده مواضع ‌موسوی حاوی دیدگاه‌های وی در خصوص مسائل سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در دانشگاه‌های تهران کرده‌اند.»

بر اساس این گزارش، روی جلد این کتابچه که ظاهراً عکس ‌موسوی و عبارت دانشگاهیان و پژوهشگران حامی میرحسین موسوی و مهم‌ترین شعار موسوی مبارزه با فساد‌، شفافیت اطلاعات و تصمیم عقلانی است درج شده است.

این گزارش می‌افزاید: «روی این کتابچه شماره حساب سیبا شعبه اسکان تهران مربوط به شخصی به نام( ق ب) برای اخذ کمک‌های مردمی درج شده است.»

سایت خودنویس در انتها نوشت: تا زمان تنظیم این خبر هیچ یک از ارگان‌های وابسته و نزدیک به میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض به آخرین انتخابات ریاست جمهوری این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده‌اند.


:: برچسب‌ها: موسوی, کروبی, مشکل مالی سبز, درخواست کمک مالی موسوی و کروبی و واکنش سبزها