بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
ساري- خبرنگار كيهان:
امام جمعه كلاردشت از بي تفاوتي مسئولان در رسيدگي به معضلات اجتماعي و ناهنجاريهاي اخلاقي برخي مسافران در اين منطقه توريستي انتقاد كرد.
حجت الاسلام والمسلمين سيديحيي ميرتبار در گفت وگو با كيهان بااشاره به شيوع موارد خلاف اخلاق و عفت عمومي در منطقه كلاردشت كه با بي تفاوتي آشكار مراجع مسئول روبه رو مي شود، افزود: دخالت نكردن مقامات مسئول در برخورد با عوامل برگزاري عروسي هاي مختلط و اجراي برنامه هاي خلاف فرهنگ و اخلاق اسلامي در برخي از رستوران هاي منطقه كلاردشت به گسترش اين ناهنجاري ها انجاميده است.
وي به يك نمونه از اقدام خلاف عفت عمومي در منطقه اشاره كرد و افزود: عوامل بي بندوبار در كنار يك رستوران جنگلي در جاده كلاردشت- عباس آباد با تعرض به عروس و داماد، قصد ربودن زن جوان راداشتند كه اين گونه اقدامات مايه تأسف است.
وي برخورد با عوامل اشاعه منكرات را رسالت سنگين مراجع قضايي و انتظامي دانست و با انتقاد از عدم فعاليت ستاد اجرايي امر به معروف و نهي از منكر در اين منطقه، لزوم اقدام قاطع در مقابل هنجارشكنان را ضروري دانست.


:: برچسب‌ها: