بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
بر اساس يک سوم آرا شمارش شده
نوشته شده در ۱۳۸۱/۱٢/۱٠
ساعت : ٤:٤٧ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظراتبر اساس آرا شمارش شده از 1318 صندوق راي در تهران 14 نفر از کانديداهاي لسيت آبادگران ايران اسلامي حائز اکثريت آرا شدند

اين آرا شامل 210526 برگ راي قرائت شده مي شود

در اين آرا تنها رسول خادم از لسيت کارگزارن به همراه 14 نفر از ليست آبادگران که در راس آنها مهندس چمران و دکتر شيباني قرار دارند جزو 15 نفر شوراي شهر تهران محسوب مي شوند

حسن بيادي عضو فعال آبادگران در گفت و گو با خبرنگار «بازتاب» گفت: آبادگران، گروهي مستقل، ارزشي و متدين است.
عضو گروه آبادگران افزود: در صورتي كه سلامت انتخابات رعايت شود،اختلاف گروه آبادگران با ساير گروه ها بيشتر خواهد شد. در مناطقي كه آبادگران آراء بيشتري دارند،هنوز نتيجه انتخابات اعلام نشده است.
بيادي افزود: از پروژه منحل كردن شوراها دو هدف عمده وجود داشته است. اول حفظ وضعيت موجود شهرداري و دوم نيامدن نيروهاي متدين و مذهبي در شوراها بوده است كه با تلاش گسترده نيروهاي آبادگران و بقيه نيروهاي ارزشي، مردم متدين در عرصه انتخابات حضوري فعال داشتند.
وي در پاسخ به سؤال خبرنگار «بازتاب» در مورد انتشاراخباري از وابستگي گروه آبادگران به جناح موسوم به راست گفت: هيچ وابستگي به گروه و جناح خاص سياسي نداريم و معيار ما براي فعاليت حركت در جهت رهبري است.
بيادي در پرسش به سؤالي در رابطه با برنامه اين گروه براي شهرداري تهران گفت: هيچ كانديدايي براي شهرداري تهران. تاكنون از سوي آبادگران تعيين نشده است.
عضو گروه آبادگران ادامه داد: در صورتي كه تخلف در شمارش آراء صورت نگيرد، اكثريت قاطع آراء را به دست خواهيم آورد.
وي تخلفات انجام شده در 48 ساعت گذشته را از سوي احزاب مشاركت و كارگزاران حدود 20 مورد اعلام كرد كه شامل تبليغات غيرمجاز در مدارس دولتي توسط مشاركت استفاده از عوامل شهرداري توسط كارگزاران، چاپ ليست مشاركت روي تعرفه هاي شهرداري، حذف تعرفه هاي حاوي اسامي آبادگران و پر كردن تعرفه هاي نيمه پر شده در سايت شمارش 42، جلوگيري از ورود ناظرين آبادگران در ساعت 22، خودداري صندوق 23 از پذيرش آراء مردم، پر كردن تعرفه هاي سفيد توسط عوامل صندوق منطقه 7 آموزش و پرورش و جلوگيري يكي مناطق از نظارت بر شمارش آراء از موارد تخلف بوده است. همچنين ناظرين اين گروه در خيابان پيروزي هنگام شمارش آراء توسط مأمورين نيروي انتظامي و وزارت كشور اخراج شده اند در مسجد زرگنده در خيابان شرعتي نيز اقدام مشابهي روي داده است.
بيادي در پايان گفت: عوامل تبليغاتي آبادگران، بدون دريافت وجه به صورت خودجوش با اين گروه همكاري كرده اند وي مجموع هزينه تبليغاتي آبادگران را 35 تا 50 ميليون تومان و تأمين آن توسط مردم عنوان كرد و به مقايسه تبليغات اين گروه با هزينه هاي ميلياردي ساير گروه ها پرداخت.


:: برچسب‌ها: