بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
فیلم شلیک موفق سامانه موشکی "اس200 "
نوشته شده در ۱۳۸٩/۸/٢٢
ساعت : ۸:۳۳ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
فارس منتشر کرد
فیلم شلیک موفق سامانه موشکی "اس200 "

خبرگزاری فارس: سامانه موشکی زمین به هوای "اس200 " که به دست متخصصین نیروی هوایی ارتش بهینه‌سازی شده است، با موفقیت شلیک شد.-------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس، این شلیک همزمان با سالگرد عملیات والفجر 8 به دست متخصصین پدافند نیروی هوایی ارتش صورت گرفت.
امیر خلبان احمد میقانی، فرمانده نیروی هوایی ارتش در تشریح ویژگی‌ها و توانایی‌های برجسته‌‌ی این موشک گفت: بررسی میزان کارایی سامانه‌های پدافند اعم از موشکی و راداری در مقابل تهدیدات احتمالی علیه کشور ایران و همچنین ارتقاء سطح مهارت و دانش کارکنان عملیاتی و فنی در مراحل مختلف و آماده‌سازی تجهیزات موصوف از اهداف آزمایش این سامانه‌ موشکی است.
امیر خادمی فرمانده پدافند هوایی نیروی هوایی ارتش نیز با اشاره به تبعات هرگونه وابستگی در بحث پدافندی موشکی و راداری گفت: متخصصین نیروی هوایی ارتش هم‌اکنون از هرگونه وابستگی رها شده و قدرت دفاعی خود را با اقتدار کامل و به صورت خود اتکا، بالا می‌برند.
وی با اشاره به سالروز عملیات والفجر 8 گفت: فقط در یک روز از این عملیات، 53 فروند و در یک هفته مجموعاً 110 هواپیمای دشمن سرنگون شد که بسیار قابل توجه است.
امیر ابوالقاسم ابراهیم دوست معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش نیز این بهینه‌سازی را موفقیت آمیز خواند و موجب انتقال تجربیات به نیروهای جوان و آینده ساز نیروی هوایی ارتش دانست.
انتهای پیام/


:: برچسب‌ها: فیلم شلیک موفق سامانه موشکی "اس200 "