بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٢:٢٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

معاون متواری مهاجرانی در وزارت ارشاد دولت خاتمی از همسر خود خواسته تا در لندن کشف حجاب کند.
به گزارش البرز، رمضانپور تصویر این عمل غیراسلامی را با افتخار! در فیس بوک خود درج کرده است. همچنین نامبرده در فیس بوک، خود را از علاقه مندان به اتحاد جمهوریخواهان معرفی کرده است.
رمضانپور در زمان وزارت مهاجرانی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را -با وجود مخالفت برخی مراکز اطلاعاتی و امنیتی- برعهده داشت. او همچنین مدتی سردبیر روزنامه زنجیره ای آفتاب امروز بود و پس از فرار از کشور، در لندن پناهندگی گرفت و به جمع همکاران شبکه دولتی انگلیسی (بی بی سی فارسی) پیوست. وی هم اکنون با حلقه لندن و شبکه جرس در ارتباط است.
اجبار رمضانپور به همسر خود برای کشف حجاب، پس از اقدامات مشابه از سوی عناصر ورشکسته و فراری چون شیرین عبادی، فریبا داودی مهاجر، شادی صدر، مهرانگیز کار، فرناز قاضی زاده و... صورت می گیرد و با توجه به تکرار این روند به نظر می رسد که پشت کردن به باورهای اسلامی و کشف حجاب تبدیل به یکی از شرایط پناهندگی شده باشد!


:: برچسب‌ها: کشف حجاب تبدیل به یکی از شرایط پناهندگی موج سبز شد, جرس