بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٤٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

به دنبال آشکار شدن نقش رژیم صهیونیستی در ترورهای اخیر دانشمندان هسته ای کشورمان مقامات این رژیم از ترس اقدامات انتقام جویانه ایران به تمام دفاتر نمایندگی خود در جهان در این باره هشدار داد.
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، در این باره نوشت: دستگاه های امنیتی اسرائیل در هشداری فوری به تمامی هیئت های اسرائیلی در خارج از سرزمین های اشغالی از جمله سفیران، هیئت های دیپلماتیک و نمایندگان لابی های صهیونیستی در تمام جهان اعلام کردند که احتیاط و هوشیاری را بیش از پیش در دستور کار خود قرار دهند.
به گزارش مشرق این روزنامه با تایید تلویحی ترور دانشمندان هسته ای ایران به دست موساد، هدف از این هشدارها را امکان عملیات انتقام جویانه ایرانی ها در این زمینه دانست.
دو هفته پیش دو تن از دانشمندان هسته ای کشورمان در دو عملیات ترور در مناطق مختلف تهران هدف سوءقصد قرار گرفتند که «مجید شهریاری» استاد فیزیک دانشگاه شهید بهشتی در این عملیات ها به شهادت رسید و «فریدون عباسی دوانی» نیز زخمی شد.
بسیاری از تحلیلگران و رسانه های غربی این اقدام را موجب رسوایی شورای امنیت در اعلام اسامی دانشمندان هسته ای کشورمان دانسته و مجری آن را سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی به شمار آوردند.
در همین رابطه هفته نامه ساندی تلگراف در شماره هفته پیش خود نوشت: اسرائیل در پس پرده عملیات ترورهای اخیر در تهران و شهادت «مجید شهریاری» استاد فیزیک دانشگاه شهید بهشتی و از دانشمندان هسته ای ایران بود.
این روزنامه در مقاله ای که به قلم گوردون توماس نوشته شده است، در تشریح جلسات برنامه ریزی برای این ترور نیز می نویسد که این عملیات در یکی از اتاق های نزدیک به دفتر «مئیر داگان» رئیس موساد انجام شده و خود وی ریاست این جلسات که با حضور گروه کوچکی از کارشناسان، تحلیلگران، اسلحه شناسان و روانشناسان صهیونیست برگزار شده بود را برعهده داشت.
این گزارش در عین حال به سایر کشورهایی که در این ترور دست داشته و یا هماهنگی های مختلف اطلاعاتی و امنیتی با آنها در این زمینه صورت گرفته است، اشاره ای نکرده است، این در حالی است که کارشناسان مسایل امنیتی معتقدند که این ترورها علاوه بر موساد از سوی سازمان های جاسوسی یک یا چند کشور دیگر نیز مورد حمایت و هماهنگی قرار گرفته است و موساد به تنهایی قادر به این اقدام نیست.
سال گذشته هم مسعود علیمحمدی، از اساتید علوم هسته ای ایران در اثر انفجار خودروی خود در مقابل منزلش به شهادت رسید.


:: برچسب‌ها: هراس از انتقام ترور شهریاری سفارتخانه های اسرائیل, آماده باش سفارتخانه های اسرائیل