بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
داماد نجیب ! (گفت و شنود)
نوشته شده در ۱۳۸٩/٩/٢۱
ساعت : ٩:٢٠ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

گفت: موسوی به بهانه عاشورا بیانیه داده است و در آن پذیرش قطعنامه 598 را نشانه اعتراف حضرت امام(ره) به اشتباه خود(!) معرفی کرده است!
گفتم: ولی حضرت امام(ره) با صراحت فرموده اند «ما در جنگ حتی برای یک لحظه هم نادم و پشیمان نیستیم» خب! حالا باید دید مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) در مقابل این تحریف آشکار چه موضعی می گیرد؟!
گفت: در این بیانیه باز هم اهانت کنندگان به ساحت مقدس امام حسین(ع) در عاشورای سال گذشته را «مردمان خداجوی»! نامیده است.
گفتم: عمرسعد هم روز عاشورا با فریاد «ای سپاهیان خدا سوار شوید»! فرمان حمله به امام حسین(ع) را برای لشکریان خود صادر کرد.
گفت: در این بیانیه همراهان خود را، پیروان امام حسین(ع) نامیده است!
گفتم: یعنی منافقین و بهایی ها و سلطنت طلب ها و مارکسیست ها و اسرائیل و آمریکا و انگلیس که آشکارا از وی حمایت کرده اند پیروان امام حسین(ع) هستند؟!
گفت: چه عرض کنم؟! انگار قرار است دشمنان امام حسین(ع) هم مثل شمر و یزید و عمرسعد هرچه می گذرد رسواتر و بی آبروتر شوند.
گفتم: در محفل خواستگاری مادر داماد از مادر عروس پرسید؛ کبریت دارید؟ داماد می خواهد سیگار بکشد. مادر عروس با تعجب پرسید مگر داماد سیگاری است؟ مادر داماد گفت؛ نه! عرق خورده هوس سیگار کرده! مادر عروس گفت؛ داماد عرق خور هم هست؟ مادر داماد گفت؛ چون در قمار باخته بود از ناراحتی عرق خورده. مادر عروس که هاج و واج مانده بود، پرسید؛ یعنی قمارباز هم هست؟ و مادر داماد گفت؛ به خاطر سرقت مسلحانه و قتل زندانی شده بود، در زندان قمار یاد گرفته! و مادر عروس بلند شد که از اتاق خارج شود، مادر داماد پرسید؛ میری کبریت بیاری؟ و مادر عروس گفت؛ دارم میرم آرپی جی بیارم توی مغز پسر دزد عرق خور قمارباز آدمکشت بزنم!


:: برچسب‌ها: موسوی, اغتشاشات عاشورا