بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٤٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

 
امیر سرتیپ دکتر رحمان فروزنده، فرمانده دلاور لشکر 21 حمزه آذربایجان در خاتمه رزمایش بزرگ دلدادگان رهبری مدظله‌العالی نیروی زمینی ارتش در منطقه جنوب کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهید سرتیپ فروزنده از جانبازان دوران دفاع مقدس بود که در چندین عملیات بزرگ و مؤثر حضوری فعال داشته و با شایستگی مراتب فرماندهی گروهان و گردان را در دوران دفاع مقدس در لشکرهای 16، 77 و ... همچنین فرماندهی تیپ 45 تکاور و جانشین لشکر 77 پیروز ثامن الائمه خراسان را طی کرده و با توجه به رشادتها و توفیقات متعدد و شایستگی های علمی و عملیاتی از دو سال قبل به فرماندهی لشکر حمزه سیدالشهداء (ع) آذربایجان منصوب شده بود.
فرمانده غیور لشکر 21 حمزه پس از حضور موفق یگان تحت امرش در رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش، ساعت 14 روز گذشته به همراه همرزمش شهید سروان اردوخانی بر اثر واژگونی خودرو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
پیکرهای پاک امیر دلاور ارتش اسلام شهید سرتیپ دکتر رحمان فروزنده و شهید سروان حسن اردوخانی صبح فردا سه شنبه در تبریز تشییع خواهد شد.


همزمان با شهادت فرمانده لشکر 21 حمزه آذربایجان سپاه عاشورا بیانیه ای صادر کرد.
 در این بیانیه آمده است: ماه محرم پیروزی خون بر شمشیر، ماه شهادت بزرگ آموزگار شهادت، شاهد عروج شهیدی از قافله عاشقان ولایت شد و بار دیگر محرم رنگ و بویی دیگر گرفت و عطر شهادت کوچه های شهر ما را که در سوگ سالار شهیدان به عزا نشسته بود، معطر به عطر لاله های پرپر دشت نینوا کرد و مشام عاشقان سالار شهیدان را نوازش نمود.
بار دیگر همای شهادت بر دوش امیر سرافراز اسلام، فرمانده دلاور و سلحشور لشگر 21 حمزه آذربایجان، شهید امیر فروزنده نشست و او را به شاهی اقلیم سعادت، رستگاری و فلاح رساند، امیری که در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی بویژه در دوران پر افتخار دفاع مقدس سر از پا نشناخت و در دفاع از حریم ولایت و آرمانها مقدس انقلاب اسلامی و در صیانت از کیان میهن اسلامی مان لحظه ای غفلت نورزید و در این راه نیز به افتخار جانبازی نایل شد.
شهید فروزنده بسیجی وار زیست و بسیجی وار نیز به شهادت رسید و به تحقیق، خلعت و ردای شهادت زیبنده قامت رسای او بود چرا که شهادت پاداش کسانی است که همچون سالار شهیدان در دفاع از نوامیس الهی سر از پا نمی شناسد و شب و روز همچون دیده‌بان بیدار از حدود و ثغور میهن اسلامی مان صیانت و حراست می کنند.
شیهد فروزنده، ولایتمدار بود و تا آخرین لحظه زندگی اش از دایره ولایت خارج نشد و در راه تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا مجاهدت کرد و آخر الامر در این جهاد معنوی نیز به فیض شهادت نایل شد و به قافله شهدای کربلا پیوست.
پاسداران و بسیجیان سپاه عاشورا، سپاه به یادگار مانده از مهدی باکری، هیچگاه خلوص و اخلاص و بزرگمردی امیر بسیجی لشگر فاتح 21 حمزه سیدالشهداء آذربایجان را فراموش نخواهند کرد، امیری که بسیجی وار در مامویت ها در کنار پاسداران و بسیحیان عاشورایی، همیشه حضور موثر و تاثیر گذاشته است.
بسیجیان سپاه عاشورا، شهادت بسیجی دلاور شهید امیر فروزنده را یه حضرت بقیت الله الاعظم، فرماندهی معظم کل قوا، یکایک ارتشیان غیور و سلحشور لشگر 21 حمزه آذربایجان، خانواده معزز و محترم آن سفر کرده تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال در فراق آن شهید عزیز، صبر و شکیبایی مسئلت دارد.


:: برچسب‌ها: فرمانده دلاور لشکر 21 حمزه سیدالشهداء, شهادت امیر سرتیپ دکتر رحمان فروزنده