بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٤۱ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

داستان تلاش سخت دانشجوی المپیادی دانشگاه صنعتی شریف برای دست یافتن به حقیقت و درگیری با تناقضات ذهنی و عینی در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یک سال گذشته است.

 این دانشجو در مسیر مستند به گفتگو با مردم، شخصیت های فرهنگی و علمی و نیز دانشجویان می پردازد و پای درد دل مردم نقاط مختلف کشور و دغدغه‌های آن‌ها می‌نشیند.

شخصیت این مستند دنبال مصاحبه با مادر ندا آقاسلطان بوده است که در این میان مصاحبه ماهواره‌ای اورا می‌بینند: من آن روز هر نیم ساعت یکبار با ندا تلفنی، صحبت می‌کردم. ندا آخرین بار از گاز اشک آور خوردنش به من گفت. ولی خانم آقاسلطان توجه نداشت که آن روز تلفن‌های همراه را قطع کرده بودند!

شلوغی‌ها و اغتشاشات بررسی می‌شود آیا فقط در شمال تهران و بخشی از تهران اغتشاش بود یا تمام ایران، فیلم را ببینید جالب است.

دانلود 2دانلود قسمت اول:با کیفیت 256kbps و با اندازه 31 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه  14مگابایت - با کیفیت56kbps و با اندازه4مگابایت.

 دانلود 2دانلود  قسمت دوم:با کیفیت 256kbps و با اندازه31 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه 14 مگابایت -با کیفیت56kbps و با اندازه 4مگابایت.

 دانلود 2دانلود  قسمت سوم:با کیفیت 256kbps و با اندازه29 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه 13مگابایت - با کیفیت56kbps و با اندازه 4  مگابایت.

 دانلود 2دانلود  قسمت چهارم:با کیفیت 256kbps و با اندازه 23 مگابایت -با کیفیت 100kbps و با اندازه10 مگابایت -با کیفیت56kbps و با اندازه 3  مگابایت.


:: برچسب‌ها: ندا آقاسلطان, فیلم جنایات رژیم, دانشجوی المپیادی دانشگاه صنعتی شریف, مستند یزدان تفنگ ندارد