بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٤:٢۳ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

همسر تاج زاده می گوید به زودی تمام ناگفته ها را با مردم در میان خواهد گذاشت.
محتشمی پور این حرف را ضمن نامه خود به دادستان تهران عنوان کرده است. این البته هفتاد و سومین نامه سرگشاده نامبرده به دادستان است که طبق روال از سوی رسانه های ضد انقلاب منتشر شده است. وی در این نامه متذکر شده که رکورد نگارش 73 نامه را در مدت 5 ماه به دست آورده است.
این عضو حزب مشارکت توضیح نداده که اگر قرار است ناگفته ها را بعد از این بود بگوید پس تاکنون با نگارش هفتاد و سه نامه مشغول چه کاری بوده است؟ تمرین ؟ تکرار مکررات؟ مقدمه چینی؟ حاشیه پردازی یا...؟
«ناگفته ها را خواهیم گفت» ابزار جنگ روانی رسانه های زنجیره ای مدعی اصلاحات پس از سال 76 بود که البته تا چند سال بعد از آن جذابیتی با خود داشت اما این ابزار پس از مدتی منسوخ شد چرا که افراطیون ما فی الضمیر پنهان خویش را با رویکردهای منافقانه و ضد انقلابی بیرون ریختند و در هتک حرمت و قانون شکنی و پشت پا زدن به ارزش های اصیل اسلامی و ملی کوچکترین مسامحه ای نکردند تا ناگفته ای هم باقی نمانده باشد.
البته استثنائاً درباره عملکرد آقای تاج زاده- مثلاً در زمینه تقلب در انتخابات مجلس ششم و به زیر کشیدن کسانی چون آقای هاشمی رفسنجانی- و زد و بندهای وی با گروهک های ضد انقلاب حتماً ناگفته های بسیاری وجود دارد که باید منتظر ماند و شنید.


:: برچسب‌ها: اغتشاشگران فتنه گر, همسر تاج زاده, تصاویر منافقین فتنه سبز