بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
22 بهمن یوم الله، 25 بهمن ...؟
نوشته شده در ۱۳۸٩/۱۱/٢٦
ساعت : ۸:٢٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

چند روزی به بوشهر رفته بودم. ٢٢بهمن و ٢۵ بهمن آنجا بودم. برای بررسی پیکر بی جان فتنه به مسیر اعلام شده در آنجا یعنی خیابان شهدا رفتم. از علائم حیاتی این جنازه متعفن خبری نبود. امروز که به تهران برگشتم متاسفانه خبر شهادت دانشجوی بسیجی صانع ژاله را شنیدم. در عین حال که از این موضوع ناراحت شدم. با تماشای تصاویر امروز مجلس شورای اسلامی و حرکت نمایندگان محترم امت و شنیدن شعار مرگ بر کروبی و موسوی و تقاضای اعدام آنان در مجلس خوشحال شدم و انشاءالله که شاهد برخوردی قانونی و قاطع با انان باشیم.

به‎منظور مطالبه محاکمه فوری موسوی و کروبی صورت می‌گیرد؛
آغاز تحصن دانشجویان، مردم و طلاب در میدان ارک تهران از امشب
دانشجویان، مردم و طلاب از امشب تحصنی را به‎منظور محاکمه هرچه سریعتر موسوی و کروبی در میدان ارک تهران آغاز می‌کنند.

دانشجویان و طلاب تهرانی همراه با اقشار مختلف تهران امروز سه‌شنبه 26 بهمن در اعتراض به فتنه‌گران و همچنین مطالبه محاکمه فوری سران فتنه از جمله موسوی و کروبی تحصنی را در میدان ارک تهران آغاز می‌کنند.
تجمع غیرقانونی روز گذشته فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد که با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترک صحنه شدند.
عوامل فتنه‌گر و گروهک مزدور و تروریستی منافقین با برپایی تجمعات غیرقانونی و راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به ‌سوی رهگذران آتش گشودند که در جریان این تیراندازی یکی از دانشجویان دانشگاه هنر تهران به شهادت رسید.


:: برچسب‌ها: فتنه سبز