بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:٠۱ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
 اسامی 5 نماینده‌ای که به قرآن خیانت کرده اند.
سکوت و حضور دبیر کل و برخی اعضای فراکسیون اقلیت مجلس بر صندلی‌های خود هنگام تجمع نمایندگان مقابل جایگاه هیئت رئیسه و درخواست آنها برای محاکمه سران فتنه سوال برانگیز بود.

در حالی که اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن امروز پارلمان فریاد "مرگ بر کروبی، موسوی و خاتمی " سر می‌دادند و محاکمه سران فتنه را درخواست می‌کردند، حضور خاموش برخی چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان مجلس هشتم بر صندلی‌‌های خود تعجب خبرنگاران را به دنبال داشت.
محمدرضا تابش دبیرکل فراکسیون اقلیت و سیروس سازدار، انوشیروان محسنی بند‌پی، محمدرضا خباز و مصطفی کواکبیان دیگر اعضای این فراکسیون هنگامی که نمایندگان مقابل جایگاه هیئت رئیسه مجلس جمع شده و شعار سر می‌دادند، بر صندلی‌های خود سکوت اختیار کرده بودند.
این‌ها همه درحالی بود که شعار‌های "ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده "، "سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن "، "کروبی و موسوی اعدام باید گردند "، "مرگ بر کروبی، موسوی و خاتمی " و "هاشمی، هاشمی، بصیرت، بصیرت " در صحن علنی مجلس طنین انداز شده بود.


:: برچسب‌ها: فتنه سبز