بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٢٠ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
فائزه هاشمی رفسنجانی که در حال هدایت عده‌ای ضدانقلاب و آشوبگر در تقاطع فاطمی - خیابان ولیعصر دستگیر شده به ماموران اعلام کرد که برای خرید لباس شب عید آمده بوده است !!
فائزه هاشمی که در حال هدایت عده‌ای ضدانقلاب و آشوبگر دستگیر شده بود با طرح این ادعا که برای خرید لباس به خیابان ولی عصر آمده بود، آزاد شد.
به گزارش جهان فائزه هاشمی رفسنجانی در تقاطع فاطمی - خیابان ولیعصر دستگیر شده بود.
با این حال وی پس از درگیری لفظی با مسئولین نظامی با طرح این ادعا که برای خرید لباس شب عید آمده بودم، آزاد شد. در همین رابطه فارس نوشت:این برای چندمین بار باست که فائزه هاشمی رفسنجانی در تجمعات ضدانقلاب علیه نظام جمهوری اسلامی شرکت می‌کند. فائزه هاشمی پیش از این نیز یک ‌بار توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده بود. 
در کوران حوادث پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸ چندین تجمع دانشجویی و مردمی با مطالبه درخواست محاکمه مهدی و فائزه هاشمی رفسنجانی به دلیل نقش‌آفرینی در ساماندهی اغتشاشات برگزار شده بود. 
فائزه هاشمی رفسنجانی پس از اینکه مدعی شد برای خرید لباس به خیابان آمده بود، آزاد شد. وی دفعه پیش که در میدان جمهوری دستگیر شده بود نیز مدعی شده بود برای خوردن ساندویچ به این مکان آمده است. 

:: برچسب‌ها: فائزه هاشمی رفسنجانی, فتنه سبز