بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
منافقین در میدان ونک
نوشته شده در ۱۳۸٩/۱٢/۳
ساعت : ۸:٢۸ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

دو تیم ترور منافقین که مجهز به سلاح گرم و مواد منفجره بودند در میدان ونک توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند. 
به گزارش جوان آنلاین، همانگونه که پیش از این رسانه ها به نقل از مقامات امنیتی اعلام کرده بودند، گروهک تروریستی منافقین که قصد داشت با نفوذ دادن تیم های ترور خود، سناریوی «تجمعات جزیره‌ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها با اقدام مسلحانه» را محقق سازد اما با عدم اقبال مردم و بی توجهی آنان به سناریوی تکرار آشوب اسرائیلی در اول اسفند ماه، ای سناریوی گروهک منافقین با شکست مواجه شد.
با تنها ماندن گروهک منافقین، نیروهای امنیتی با اشراف بیشتری تحرکات آن ها را رصد کرده و در همین راستا  دو تیم ترور منافقین که مجهز به سلاح گرم و مواد منفجره بودند در میدان ونک توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
در آشوب اسرائیلی 25 بهمن، تیم های ترور گروهک منافقین که از طریق اردشیر امیرارجمند، مشاور فراری میرحسین موسوی با فتنه سبز هماهنگی دارند، با شلیک مستقیم به مردم و عابران پیاده، دو تن را شهید و چند تن از عابران و نیروهای امنیتی را مجروح کرد


:: برچسب‌ها: منافقین, فتنه سبز