بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٥٥ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

مرحوم بروجردی پیش از انتخابات و پس از کاندیدا شدن موسوی هشدار داده بود که موسوی ضدانقلاب است و خطر او برای انقلاب از بنی صدر هم بیشتر است.


به گزارش خبرنگار گروه "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، یک منبع مطلع و از آشنایان مرحوم بروجردی در گفت وگو با خبرنگار جهان ضمن بیان مطلب فوق گفت:مرحوم بروجردی در خصوص انتخابات گذشته نیز مواضع روشن داشت و بسیاری از مسائل پیش آمده را قبل از انتخابات به ما گفته بود.

وی ادامه داد:مرحوم بروجردی پیش از انتخابات و پس از کاندیدا شدن موسوی هشدار داده بود که موسوی ضدانقلاب است و خطر او برای انقلاب از بنی صدر هم بیشتر است.
به گفته وی این مرحوم خودش به موسوی رای نداد و به دیگران هم توصیه می کرد، به او رای ندهید که او در راه انقلاب نبوده و نمی ماند.

گفتنی است در ایام انتخابات همسر مرحوم بروجردی پس از دیداری که همراه با جمعی از زنان فعال سیاسی با موسوی داشتند از وی انتقاد می کند که چرا به جریانات مساله دار و غیرقانونی مثل نهضت آزادی نزدیک شده است که این خبر در همان ایام بازتاب قابل توجهی در رسانه ها داشت.
همچنین روز گذشته دختر امام (ره) درباره مرحوم بروجردی گفت: آقای بروجردی هر کجا که بود، هدفش خدمت به انقلاب و خیلی معتقد به ولایت بود.

زهرا مصطفوی همسر مرحوم محمود بروجردی در حاشیه مراسم تشییع وی گفت: ایشان همیشه در خدمت انقلاب بود.

وی همچنین درباره شخصیت بروجردی در زندگی خانوادگیش نیز گفت: در طول زندگی مشترکمان من یک دروغ، توهین یا حرف زشت از ایشان نشنیدم.

مصطفوی گفت: بروجردی مردی متدین و الهی، مهربان و در راه انقلاب پرتلاش بود.


:: برچسب‌ها: بروجردی, میرحسین موسوی, فتنه سبز