بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٧:٤٧ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
تظاهرات هزاران نفری در ایالت اوهایو آمریکا
 هزاران نفر از مردم ایالت اوهایو تظاهراتی گسترده‌ را در اعتراض به تصویب قانون لغو حقوق کارگران در این ایالت برگزار کردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی "وال‌استریت ژورنال "، بیش از 8 هزار و 500 نفر از مردم ایالت اوهایو در غرب آمریکا با تجمع مقابل ساختمان پارلمان این ایالت، اعتراض خود را به تصویب لایحه‌ای در جهت لغو حقوق کارگران اعلام کردند.
اعتراضات به تصویب قانون لغو حقوق کارگران در مرحله نخست از ایالت ویسکانسین آغاز شد و در اغلب تجمعات صورت گرفته در این ایالت، تعداد معترضان از 70 هزار نفر نیز می‌گذشت، اما مجلس نمایندگان ایالت ویسکانسین ضمن نادیده گرفتن اعتراضات صدها هزار نفری کارگران در این ایالت و همچنین در ایالات دیگر در حمایت از کارگران ویسکانسین، قانون لغو حقوق کارگران را به تصویب رساند.
در صورتی که این لایحه در مجلس سنای ایالات مختلف در آمریکا به تصویب برسد، اتحادیه‌های صنفی معلمان، کارمندان بخش بهداشت، پزشکان، پرستاران و بسیاری دیگر از کارمندان دولتی در این ایالات تمام حقوق خود را مبنی بر اعتراض به مزایا، بازنشستگی، بیمه خدمات درمانی و بسیاری موارد دیگر از دست خواهند داد.
به‎دنبال تصویب این لایحه در مجلس نمایندگان ویسکانسین، فرماندار این ایالت حتی کارگران را تهدید کرده بود که در صورت ادامه اعتراضات بسیاری از آنها را از کارشان برکنار خواهد کرد. این هم یک نمونه از همان حقوق‌ بشر به سبک آمریکایی است که در حال حاضر در این کشور در حال اجرا است؛ کارگرانی که تمام حقوقشان را از آنها می‌گیرند و حتی حق اعتراض را هم به آنها نمی‌دهند.


:: برچسب‌ها: موج بیداری اسلامی