بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:۳٧ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

برگزاری مراسم ارتش و سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در رژه نیروهای ارتشی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش فارس، امروز 29 فروردین برگزاری روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بود. در این مراسم نیروهای ارتشی با رژه در محل مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی بار دیگر اقتدار کشورمان را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری و برخی از سران کشوری و لشکری حضور داشتند.

بر همین اساس رسانه‌های خارجی با انعکاس خبر برگزاری مراسم روز ارتش تصاویری از آن را پوشش و آن را بازتاب دادند.

خبرگزاری فرانسه با پوشش خبر رژه ارتشیان به سخنان احمدی نژاد اشاره کرده نوشت رئیس جمهوری ایران آمریکا را عامل ایجاد تنش میان ایران و کشورهای عربی دانست.

خبرگزاری ترند نیوز آذربایجان نیز در پایگاه اینترنتی خود با درج عکسی از رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی به برگزاری باشکوه این مراسم در ایران اشاره کرد.
این خبرگزاری همچنین به پرواز جنگنده‌های ارتش در مراسم امروز اشاره کرد.

پایگاه شبکه خبری فرانس 24 مراسم روز ارتش را در ایران با سخنان احمدی نژاد پوشش داد و به قسمتی از سخنان وی اشاره کرد که واشنگتن را عامل ایجاد تنش بین اعراب و ایران معرفی کرده بود.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نیز به مراسم رژه ارتش و سپس سخنان رئیس جمهوری ایران اشاره کرده به نقل از وی نوشت: دوره صهیونیسم به سر آمده است.

احمدی نژاد گفت: ملت‌های منطقه و ملت‌های عالم هم به دنبال خاورمیانه جدید و جهان جدید هستند و به یقین خاورمیانه جدید بدون سلطه آمریکای جنایتکار و حضور رژیم جعلی صهیونیستی محقق شده و دشمنان ملت‌ها راهی جز پذیرش شکست خود و عزت ملت‌ها ندارند.

ترکیش ویکلی دیگر رسانه‌ای بود که با اشاره به برگزاری مراسم روز ارتش و رژه نیروهای نظامی ایران به سخنان احمدی نژاد در خصوص به پایان رسیدن دوران رژیم صهیونیستی اشاره کرد.

پایگاه خبری شبکه سی‎ان‎ان نیز خبر رژه ارتش را در روز گرامی‏داشت آن پوشش داد و با اشاره به سخنرانی احمدی نژاد نوشت: غرب مسئول ناآرامی‌های منطقه‌ای است.

رئیس جمهور با بیان اینکه سردمداران صهیونیست حاکم بر آمریکا به دنبال حفظ رژیم صهیونیستی هستند، گفت: دوره تاریخی صهیونیست و سلطه سرمایه‌داری ظالمانه بر جهان به پایان رسیده و فریبکاری و زورگویی دیگر آنها را نجات نخواهد داد و به‎فضل الهی همه طراحی‌های مستکبران نتیجه‌ای جز ذلت و بی‎آبرویی و شکست برای آنها در پی نخواهد داشت.


:: برچسب‌ها: ارتش جمهوری اسلامی ایران