بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

 ژنرال "میرزا اسلم بیگ " فرمانده سابق ارتش، ژنرال "حمید گل " رئیس سابق ISI و چند تن دیگر از افسران ارتش و سازمان اطلاعات پاکستان در گفت‌وگو با روزنامه "اوصاف " با طرح این سؤال که چرا در رسانه‌ها نشان داده نمی‌شود بن لادن چگونه و کجا کشته شده تا همه از کشته شدن وی اطمینان حاصل کنند، تأکید کردند که این موضوع مهم است که چرا قبل از عملیات، هماهنگی لازم با پاکستان به عمل نیامد و آیا امکان دارد در عملیات علیه جنگجویان القاعده حتی یک نفر از سربازان آمریکایی آسیب نبیند در حالی که جنگجویان القاعده از مهارت‌های خاصی برخوردار بوده و آموزش‌های کماندویی دیده‌اند و استفاده از سلاح مقابل دشمن را به خوبی می‌دانند.
مقامات امنیتی سابق پاکستان اظهار داشتند: امکان ندارد بن لادن پنج سال نزدیک دانشکده افسری و در یک شهر نظامی نزدیک پایتخت و راولپندی شهر نظامی پاکستان زندگی کند و سازمان اطلاعات و ارتش پاکستان از این موضوع بی‎خبر باشند.
این منبع به نقل از افسران بازنشسته امنیتی پاکستانی افزوده است: اینکه اسامه بن لادن کشته شده است یک واقعیت است، اما او در پاکستان کشته نشده و این موضوع از مصاحبه با ساکنان محلی و شاهدان عینی نیز به خوبی روشن است، زیرا "حیدر علی " یکی از ساکنان ابیت‌آباد که از نزدیک شاهد عملیات آمریکایی‌ها بوده و خانه‌اش نیز نزدیک محلی است که عملیات در آن انجام شده، اظهار داشته است که: "اگر اسامه بن لادن در این خانه حضور داشت به طور قطع من و همسایگان از حضور وی باخبر می شدیم، این خانه متعلق به یک پاکستانی پشتون‌تبار است و در سال 2005 ساخته شده و تعدادی از اعضای خانواده او در این خانه زندگی می‌کردند ".
کارشناسان امنیتی پاکستان افزودند: اسامه بن لادن در جای دیگری کشته شده است اما چون آمریکا قصد دارد جنگ افغانستان را به پاکستان بکشاند و پاکستان را متهم کرده و جوازی برای ورود ارتش خود به این کشور داشته باشد، این سناریو را ترتیب داده است.


:: برچسب‌ها: بن لادن