بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱:٤۱ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

فاطمه کروبی در حالی در مورد تغییر مکان حصر همسرش به جوسازی روی آورده که مکان جدید حصر مهدی کروبی، متعلق به فاطمه کروبی است.

به گزارش رجانیوز، فاطمه کروبی روز شنبه در گفت‌وگو با سحام نیوز ادعا کرد که از ابتدای ماه رمضان همسرش در مکانی نامناسب حبس شده است.

این در حالی که است که برخی منابع که از وضعیت کروبی آگاه هستند، می گویند که کروبی با اصرار و درخواست شدید خود و همسرش به یکی دیگر از منازل فاطمه کروبی منتقل شده و بر خلاف ادعاهای همسرش هیچ اجباری برای انتقال وی به این مکان وجود نداشته است.

این منابع تاکید می کنند مکان جدید از فضای مناسب برای زندگی فاطمه کروبی در کنار همسرش برخوردار است و هیچ منعی در این زمینه وجود ندارد.

گفته می‌شود فاطمه کروبی به‌تازگی ملکی جدیدی با قیمت گزاف در جماران تهیه کرده و این سر و صداها احتمالا برای طرح درخواست انتقال مهدی کروبی به این ملک است.

گفتنی است فاطمه کروبی هرگز در حصر نبوده و به جای حضور در کنار همسر خود ظرف ماه های گذشته آزادانه مشغول رسیدگی به امور شخصی‌اش بوده است.


:: برچسب‌ها: کروبی, فتنه سبز, عکس, فیلم