بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

مصاحبه بی بی سی با خانم ئه ویندار از فرماندهان پژاک در دامنه کوه های زاگرس، جایی که به گفته این خانم حکومت ها به آن دسترسی ندارند ولی جاسوس انگلیس در آنجا حضور داشته و در حال گزارش است.

به این بخش از گزارش بی بی سی از پژاک توجه کنید:

"ئه ویندار می گوید نطفه تشکیل پژاک در سوم اسفند سال ۱۳۷۷ در ایران ریخته شد. در سال ۱۳۷۷ استاندار کردستان عبدالله رمضان زاده از چهره های کلیدی دولت اصلاح طلب خاتمی بود. او فضای بحث و گفتگو (بخوانید فضای فتنه و التهاب) را در کردستان توسعه داده بود. در آن زمان گفته می شد که رهبر پ کا کا با همکاری سازمانهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل دستگیر شده و به ترکیه تحویل داده شد. استانداری مجوز راهپیمایی اعتراضی را صادر کرده بود، اما بعدا دستگاههای امنیتی استاندار را مجبور به لغو این مجوز کرده بودند. در آن هنگام فرمانده نیروی انتظامی کردستان احمد رضا رادان بود. استاندار از مردم خواست تا این راهپیمایی را لغو کنند. اما مردم منطقه با حضور بی سابقه در خیابانها به دستگیری اوجلان اعتراض کردند. این اعتراضات با سر کوب خونین نیروهای امنیتی ایران روبر شد و پژاک می گوید بیش از ۴۰ نفر کشته شدند (پروژه شهید سازی). این موضوع بسیاری از جوانان را تشویق کرد تا به به پ کا کا، تنها حزبی کردستانی که مبارزه مسلحانه داشت بپیوندند."


:: برچسب‌ها: پژاک, عبدالله رمضان زاده, فتنه سبز, سران فتنه