بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
بوقلمون
نوشته شده در ۱۳٩٠/٦/۱۸
ساعت : ۱:٠٩ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

گفت: یکی از خانم های مدعی اصلاحات به برخی دیگر از اصلاح طلبان اعتراض کرده که «چرا به ما می گوئید با نام دیگری در انتخابات شرکت کنیم»؟!
گفتم: خب! برایشان دلسوزی کرده که به جرم وطن فروشی و همکاری با موساد و آتش زدن مسجد و ائتلاف با منافقین و بهایی ها و ده ها جرم دیگر، رد صلاحیت نشوند.
گفت: این خانم اصلاحاتچی گفته؛ «ما بوقلمون صفت نیستیم که هر روز با یک نام وارد صحنه شویم»!
گفتم: راست میگه! اصلا اینها نبودند که یک مدت تابلوی خط امام را بلند کردند، بعد گفتند خط امام(ره) باید به موزه تاریخ برود و تابلوی دوم خرداد را انتخاب کردند و بعد، تابلوی دموکراسی خواهی و بعد تابلوی تغییر و بعد تابلوی اصلاحات و بعد فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 و....!!
گفت: بابا ای ول! صد رحمت به بوقلمون!
گفتم: یارو می گفت؛ ننه ما، پلو پخته بود، شفته شد، کسی نخورد، پلوی شفته رو برای شام، تبدیل به کوفته برنجی کرد، باز هم هیچکس نخورد، با مشت کوبید روی کوفته و اونو تبدیل به کتلت کرد، باز هم کسی نخورد، می خواست تبدیل به کوفته قل قلی کند که چشمش به پنجره افتاد و دید چندتا جوجه بوقلمون همراه مامانشون پشت پنجره دارند نگاه می کنند و مامان بوقلمون ها به بچه هاش میگه؛ خاک تو سرتون! یاد بگیرین!


 


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, سران فتنه