بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۳:٤٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

احتمال عذرخواهی کروبی از مردم فهیم ایران اردوگاه فتنه‌گران را در هاله‌ای از نگرانی فرو برده است.

 

در نشستی محفلی مرد خاکستری جریان فتنه تاکیدکرد، در حال تدوین طرحی هستیم که با استفاده از عناصر هنری و طنز از هم اکنون اعترافات احتمالی مهدی کروبی را با علامات سوالی روبرو کنیم.

وی مدعی شده است که مقاومت کروبی بدلیل قرار گرفتن در معرض روشنگری های احتمالی در دوران بازداشت و ... ممکن است آسیب دیده باشد و همچنین
رویکردهای قبلی وی در دفاع از نظام اسلامی اعم از مجلس ششم و... این احتمال را بوجود آورده است تا وی با حضور در یکی از شبکه های سیما هر چه بافته ایم را به باد دهد و حاصل زحمات مان ازبین برود. بنابر این بهتر است تا زمان را از دست نداده ایم برای مقابله با این طرح دست بکار شده و بسترهای عدم باور پذیری سخنان وی را فراهم کنیم.

وی تاکید کرده است که نباید از عبارات تند و زننده استفاده شود و در حد امکان می بایست به شخصیت وی توجه شود و زمینه های واکنش بعدی او کاسته شود.

گفتنی است اخیرا مطالب متعددی در خصوص وادادگی کروبی و ابراز پشیمانی او از سوی رسانه های فتنه با ادبیاتی متفاوت و متناقض منتشر می‌شود که نشان ازنگرانی عمیق این گروهک از افشاگری کروبی است.

منبع: جامعه‌ی نو


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, کروبی