بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٤۸ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات
شهادت جمعی از فرزندان ایران زمین در انفجار ملارد را تسلیت عرض می‌کنم.
سردار شریف خبر داد؛
آمار شهدا و مجروحان انفجار در پادگان سپاه 33 نفر است

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اعلام آمار 27 نفر برای شهدا در ساعات گذشته گفت: متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود در حالی که آخرین آمار شهدا، 17 نفر است.

خبرگزاری فارس: آمار شهدا و مجروحان انفجار در پادگان سپاه 33 نفر است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اعلام این خبر گفت: انفجار هنگامی صورت گرفت که یک محموله مهمات از زاغه در حال خارج شدن به سمت منطقه مورد نظر بود که متأسفانه به محض خروج از زاغه این حادثه اتفاق افتاد.

وی افزود: این حادثه در محلی متعلق به سازمان جهاد خودکفایی سپاه به وقوع پیوست که متأسفانه طی آن 17 نفر از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر دیگر مجروح شدند که مجروحین حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و براساس آخرین اطلاعات دریافتی حال چند نفر از این مجروحین نیز وخیم گزارش شده است. 

شریف در پایان با اشاره به اعلام آمار 27 نفر برای شهدا در ساعات گذشته، گفت: متأسفانه نمابری که از محل وقوع حادثه دریافت گردید به علت ناخوانا بودن به اشتباه عدد 27 اعلام شده بود که ضمن عذر خواهی از مردم آخرین آمار شهدا 17 نفر اعلام می‌شود.


غافلگیری بی‌بی‌سی از اظهارات یک مخاطب در برنامه زنده؛
مردم ایران اخبار مغرضانه بی‌بی‌سی فارسی را باور نمی‌کنند

خبرگزاری فارس: یکی از مخاطبان بخش فارسی رسانه رژیم سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی) در تماس با این شبکه به نحوه پرداخت اخبار حادثه امروز در یکی از پادگان‌های سپاه انتقاد کرد و این اخبار را غیرقابل باور خواند.

خبرگزاری فارس: مردم ایران اخبار مغرضانه بی‌بی‌سی فارسی را باور نمی‌کنند

به گزارش خبرنگار فضای مجازی خبرگزاری فارس، رسانه اصلی رژیم سلطنتی انگلیس (بی بی سی فارسی) در برنامه "نوبت شما" امشب خود، موضوع انفجار امروز در ملارد را مورد بررسی قرار داد که یکی از مخاطبان به نام فرهاد از تهران به انتقاد از شیوه پرداختن این شبکه دولتی انگلیس پرداخت.

وی در ابتدا با اشاره به طبیعی بودن وقوع چنین اتفاقاتی در پادگان‌های نظامی دنیا حتی در پادگان‌های آمریکا و انگلیس در عراق و افغانستان اظهار داشت: این درحالی است که نوع پرداخت شما به این موضوع در راستای سیاست‌های آمریکا است.

 این مخاطب شبکه انگلیس تاکید کرد که با توجه به سابقه بی بی سی، هیچ کس در ایران باور نمی‌کند که گردانندگان این شبکه دنبال حقیقت باشند.

وی به مجری این شبکه گفت که با توجه به ذهنیت مردم ایران از شبکه بی بی سی فارسی معلوم است با غرض ورزی، تمام برنامه‌های عادی خود را قطع و این موضوع را پوشش داد.

در ادامه این برنامه، مجری شبکه بی بی سی، صحبت‌های این مخاطب را قطع کرد.

به گزارش خبرنگار فارس، شبکه بی بی سی فارسی، با قطع برنامه های عادی خود، به پوشش جهت‌دار انفجار عصر امروز در یکی از پادگانهای سپاه در حوالی تهران پرداخته است.


:: برچسب‌ها: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی, bbc