بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٥:٤٢ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

عماد افروغ در برنامه پارک ملت گل واژه‌هایی را گفته است: "اگر قرار است جا پای امام علی(ع) بگذاریم باید مانند ایشان باشیم. ایشان در نامه ای به معاویه می گویند اگر خواسته باشم از تو سیاستمدارتر هستم اما چه کنم که دستم بسته است. اگر ما هم خواسته باشیم سیاست‌مان مانند حضرت علی(ع) باشد باید دستمان بسته باشد اما بعضی ها دستشان باز شده است. ...بخشی از مشکلات به مردم بر می گردد چون اعتماد بیشتر از حد می کنند و نظارت ندارند و بخشی هم به ناظران برمی گردد. ...کشور را فقط یک شخص و رهبر نمی تواند اداره کند، بلکه مسئولیت همه است. ...هرچه کشور به سمت نگاه صنفی برود خطرناک است. " ایشان در این برنامه تلویحاً نظام جمهوری اسلامی را اموی یاد کرده است که اگر بخواهد علوی باشد بایستی سکوت کند! دستتان را ببندید تا ما هر غلطی خواستیم بکنیم؟!

رد پای خط دهی امریکایی انگلیسی که در سخنان سروش هم بود در میان کلمات افروغ هم دیده می‌شود. مانند ردپا و امضای پای ترور دانشمندنان هسته‌ای که چسباندن بمب به خودرو بوده است این هم نشان و امضایی برای آنان است. نشان چراغ سبز و اعلام سرسپردگی به بیگانگان است که اگر قرار است در انتخابات بعدی هم اتفاقی بیفتد ما آماده هستیم!؟ پازل‌های اطلاعاتی یکی یکی تکمیل می‌شوند و از حساسیت انتخابات مجلس و خواب و  خیال دشمن برای آن حکایت می‌کنند.

سروش هم رهبری را دعوت به سکوت کرده بود. او هم از امام علی(ع) و سکوتش گفته بود. ولی چند تا نکته به این آقایان عرض کنم:

1- کی امام علی(ع) در زمان زعامتش سکوت کرد؟ کی خوارج و خواص بی بصیرت را تایید کرد؟ در نبرد نهروان؟ در جمل؟ در صفین؟

2- ما یک الگوی چهارده وجهی داریم، از امام حسین(ع) هم بگویید، در مقابل یزیدیان بایستی تنها روشنفکری نشان داد یا شمشیر هم لازم است؟!

3- ایشان، در کنار برخورد روشنگرانه در مقابل فتنه، آنقدر با آنها مدارا کرده است که اگر ولایتمداری امت از امامی که می‌فرمایید به تنهایی نمی‌تواند کشور را اداره کند نبود، تا الان سران فتنه و امثالشان را تکه تکه کرده بودیم!

4- در ضمن ایشان به تمام سفارشات معصومین(ع) گوش داده‌اند و فقط به یک سخن بسنده نکرده‌اند. مجلس شورای اسلامی،نهاد قانون‌گذاری و یاری گر ایشان برای  چارچوب نهادن برای حرکت نظام است،مجلس خبرگان رهبری یاری‌گر ایشان در هدایت جامعه و نقاد رفتار رهبری است، قوه مجریه که یاور رهبری در اجرای سیاست‌های کلی نظام اسلامی است، مجمع تشخیص مصلحت نظام که یاری گر رهبری در صدور احکامی از جمله احکام ثانویه و رافع مشکلات قوا است، دفتر ایشان که جمع کثیری از مشاوران در رسته ها و رشته‌های گوناگون حضور دارند، قوه قصاییه که یاری گر ایشان در رسیدگی به امور عدلیه است، همه و همه نشان از جامع بودن حکومتی دارد که جناب افروغ آنها را ندیده و محکوم به نگاه صنفی می‌کند و از حوزه علمیه مدد می‌خواهد در مقابل ولایت فقیه بایستند؟!

ولی قربان آقای مظلوممان بروم که اگر از او و راهی که به خاطر قرار گرفتن در آن، آیت و نشانه خدا می‌شناسیمش، اگر از اویی که تنهاترین روزگار است و دوستان به طمع دنیا به چه؟ نمی‌دانم تنهایش گذاشته‌اند، بخواهیم حمایت کنیم، سر و کله سر در آبشخوران VOA و BBC و رادیو فردا و دنیا پرستان و .... پیدا می‌شود که مقدس تراشی می‌کنید و بت‌سازی؟! آن وقت آنها شیطان پرستی نمی‌کنند! که هرچه بلندگوی شیطان بگوید می گویند لبیک و صدا و سیما هم می‌شود جارچی و مبلغ آنان، آقای شهیدی هم در برنامه پارک ملت دوشنبه می گوید از برنامه دیشب استقبال شد و روشنفکری بود و آزادی بیان و ... ولی ما آزادی بیان نداریم تا در تلویزیون جمهوری اسلامی از ولایت فقیه دفاع کنیم!؟

مناظره را یک طرفه برگزار می کنیم تنها به طرف ضدانقلاب با نمای موافق انقلاب تریبون می‌دهیم!

از صدا و سیما می‌خواهیم این رویه را اصلاح کرده به تراوشات ذهنی مجری تذکر و برای دفاع از حریم ولایت و پاسخ به گل واژه‌های افروغ هر چه سریع‌تر تریبونی را هم در همان برنامه کذایی پارک ملت به حزب الله بسپرد.

یاد حاج بخشی افتادم و شعارش:"ماشاالله حزب الله" خدا رحمتش کند و خدا دوستش داشت که امروز سیما را ندید!


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, امام خامنه ای