بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:۳٤ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

پارک ملت در برنامه شب گذشته و در پی اعتراض چشمگیر امت حزب الله، با توضیحات طولانی و اولیه مجری برنامه و مدد گرفتن از برکت حضور پرچم‌ کشور امام زمان(ع) و پرچم بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج، امام رضا(ع) و سپس سپردن تریبون به حاج آقا واعظی و سکوت اختیار کردن موضع خود را اصلاح و گل واژه های افروغ را رد کرد. البته مجری بر سبقه‌ی دکتری حاج آقا بیشتر تأکید داشت که شاید به جهت مخاطبین خاص بوده است. ولی ملاک ارزش خیلی چیزها برای ما فرق دارد!

از حاج آقا واعظی هم تشکر می‌کنم که با کمال آرامش، منطقی و مستدل، مبانی ولایت فقیه و جمهوری اسلامی را تبیین کرده و با ظرافت خیلی‌ها را یاد نظریه پرداز اصلی ولایت فقیه در قانون اساسی، مرحوم منتظری انداخت. با بیان این موضوع که ایشان درزمان تصویب قانون اساسی با این بند که انتخاب رهبر به طور مستقیم در اختیار مردم باشد با این استدلال مخالفت کرد که اگر به مردم بگویند بهترین جراح قلب کشور را انتخاب کنید بهتر می‌توانند نظر دهند یا اینکه به جمعی از بهترین جراحان قلب بگویند؟ و با این مثال ایشان توانست همه را قانع کند که بهترین گزینه برای انتخاب رهبر و ولی فقیه، خبرگان است و این موضوع را ایشان جا انداخت.

از آقای ضرقامی هم تشکر می‌کنم، گر چه در انتهای این برنامه هم، جایی که حاج آقا واعظی از افراطیون می‌گفت، مجری، معترضین برنامه را به کنایه و در لفافه با افراصیون هم ردیف کرد و اینگونه برداشت کردم که ترسش را عامل برخی از اصلاح موضع گیری‌ها دانست، بگذریم، همین ترس هم خوب است، چرا که هم ما طرفمان را شناختیم، هم طرف، طرف‌هایش را شناخته است.

          ماشالله، حزب‌الله .


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز