بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

ضدانقلابانِ نقابِ انقلابی دار، یکی پس از دیگری نشانه‌هایی از ناخالصی خود را عیان می‌کنند.

بعد از گل واژه های افروغ در برنامه چند شب گذشته پارک ملت و نقد او و دفاع از ولایت توسط امت حزب الله، توکلی که هر وقت موضع گیری‌هایش را شنیدم حالم از بوی نامطبوع کلامش بد می‌شد وارد میدان شد.

توکلی که هر وقت دولت و اقتصاد ایران را تحلیل می‌کند BBC مبلغش می‌شود، با داعیه طرفداری از ولایت از دفاع از ولایت زیرکانه انتقاد می‌کند.

ولی حزب الله نمرده است تا این بار هم پیاده نظامی جمع کنند و دل آقایمان را ریش کنند.

توکلی گفته است:

"من متن کامل سخنان و مصاحبه برنامه دکتر افروغ را خواندم و آن را مواضعی علمی و اسلامی یافتم و مشکلی در آن ندیدم؟! گرچه اگر مشکلی هم می‌داشت! حق پرخاش و تظاهرات نداریم به ویژه در وضعیت فعلی، بحث علمی، جواب علمی می‌خواهد. این حرکت‌ها در توهین به افروغ و مطهری و علایی را اسلامی نمی‌دانم و با مصالح نظام اسلامی هم مغایر می‌دانم. همه باید با دفاع از آزادی فضا را برای انتخابات که رهبری مشارکت در آن را حداکثری می‌خواهد مهیاتر کنیم."

ما حق دفاع از ولایت نداریم!؟، ولی آقای توکلی! چرا هنگام فتنه زبان در کام فرو بردی، ... شدی و از آشوبگران بهایی، منافق، فرصت طلب، دنیا پرست و ... انتقاد نکردی که از راه قانونی پی‌گیر اعتراضشان باشند.

سنگ‌ها را می‌خواهید ببندید و سگ‌ها را رها کنید ولی اشتباه کرده‌اید. این بار سنگ جمع کرده‌ایم تا اگر سگ‌ها را رها کردید، دندانشان را خورد کنیم تا عو عو کنان از این کشور فرار کنند.

ما شاالله       حزب الله


:: برچسب‌ها: فتنه سبز, امام خامنه ای, سید علی خامنه ای, انتخابات مجلس نهم