بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
 
نوشته شده در ۱۳٩٠/۱۱/۱
ساعت : ٧:٠۱ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

جزئیات بیشتری از پروژه جدید و مشترک سرویس های اطلاعاتی بیگانه، ائتلاف جریان های فتنه و ضدانقلاب برای فشار بر ایران در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فاش شد.
«Gift60» (هدیه 60) عنوان پروژه ای بود که دو هفته قبل یکی از دیپلمات های فعال کشورمان در لبنان ابعادی از آن را که درباره تقسیم کار جدید میان دشمنان داخلی و خارجی در آستانه انتخابات مجلس بود، فاش کرد.
وی گفت: بر مبنای این تقسیم کار، دولت آمریکا با همکاری دولت های فرانسه، انگلستان، رژیم اشغالگر قدس و یکی از کشورهای مرتجع حاشیه جنوبی خلیج فارس و با مأموریت محوله به ائتلاف فتنه و ضدانقلاب قصد دارد به زعم خود سناریوی تحریم «انتخاباتی- اقتصادی» ایران در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را محور فعالیت های ضدایرانی خود قرار دهد. در این سناریو تقسیم کاری بین بیگانگان و ائتلاف فتنه و ضدانقلاب صورت گرفته تا از سویی خط تحریم اقتصادی ایران با حداکثر عملیات روانی ظرف 60 روز آینده و در قالب چند فاز طراحی شده، دنبال گردد و از سوی دیگر ائتلاف فتنه و ضدانقلاب با هماهنگی عناصر داخل و خارج از کشور، اجزای دیگر سناریو را دنبال نمایند.
باشگاه خبرنگاران دیروز جزئیات دیگری از این پروژه را به نقل از این دیپلمات آگاه فاش کرد.
وی گفت: «توسعه مقاومت اجتماعی سبز» عنوان اصلی طرح تماس است که پیشتر با عنوان اختصاری (ت) مورد اشاره قرار گرفته بود. طرح تماس محصول پیگیری های شورای هماهنگی جنبش سبز و تعامل نزدیک اتاق فکر فتنه با بیگانگان در بازنگری عملکرد فتنه گران و بررسی ناکامی های جنبش های خیابانی است که پس از بررسی کارشناسی و مدد گرفتن از نظرات طیف های مختلف مخالفان جمهوری اسلامی نهایی گردید.
وی اضافه کرد: در نتیجه این بررسی ها فقدان پایگاه اجتماعی جریان فتنه در داخل جامعه به عنوان یکی از خلأهای جدی شناخته شده و در قالب طرح مذکور تلاش می شود برای رفع آن متوسل به استفاده از هسته های تشکیلاتی گروهک های ضدانقلابی چون منافقین، کومله، دمکرات و سایر گروهک های تروریستی و محارب شوند.
این دیپلمات با بیان اینکه این طرح مبتنی بر سه پایه اصلی «شبکه»، «محتوا» و «کنش» طراحی شده است تأکید کرد: طراحان طی یک جدول زمان بندی یک سال و نیمه در پی آن بودند تا پس از اجرای مراحل مختلف و استفاده از هسته های سازمان یافته با فراخوان عمومی و پس از هماهنگی و گرفتن تأیید نهایی از سرویس های اطلاعاتی غربی به عنوان گام نهایی، پایه گذار تغییرات خیال پردازانه با سوءاستفاده از فضای شکل گرفته در آستانه انتخابات در حاکمیت جمهوری اسلامی باشند.
وی می افزاید: چارچوبه شبکه طراحی شده در این طرح را شورای هماهنگی جنبش سبز، ستاد استراتژیک فکری، هسته های به ظاهر خودجوش سازمان یافته و اعضای عمومی شکل می دهند بر همین اساس شکل گیری شبکه با سامان بخشی به عناصر صاحب فکر آغاز می شود و پس از شکل گیری هسته های به اصطلاح خودجوش، زمینه های ارتباط و هماهنگی بین هسته ها فراهم و تا دستیابی به هدف نهایی برای تداوم حیات هسته ها تلاش خواهد شد.
این منبع آگاه با اشاره به اینکه موارد تبادل در این شبکه همانند سایر شبکه ها، اخبار و اطلاعات می باشد تصریح کرد: تفاوت کار اینجاست که سمت و سوی محتویات در این شبکه تأمین کننده هدف غایی (تغییر در حاکمیت جمهوری اسلامی) خواهد بود در همین راستا دستورالعمل و راهکارهای ویژه ای برای امنیت و پنهان سازی ارتباطات شبکه در نظر گرفته شده و به هسته ها ابلاغ می شود، مراقبت نسبت به ارتباط مستقیم هسته ها با یکدیگر و ممانعت از آگاهی نسبت به وجوه مشترک فعالیت آنها، یکی از راهکارهای حفاظت و امنیت هسته هاست که البته موارد حفاظتی فوق تحت نظر کارشناسان سرویس های اطلاعاتی غرب به اعضاء آموزش داده می شود.


:: برچسب‌ها: