بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ۸:٥٦ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

امروز بعد از وارد شدن به سایت رادیو فردا یا همان رادیو آزادی سابق امریکا که معلوم نیست برای چه برای ما ایرانیان مالیات امریکاییان را خرج می‌کند و برنامه پخش می‌کند؟! دیدم ایران عجب کشور داغونیه!؟ نفتش را نمی‌خرن! طلا به ایران نمی‌فروشن! فلزات گرانبها نمی‌فروشن! الماس نمی‌فروشن! بانک مرکزی‌اش را تحریم کردند! بلافاصله پشت سرش اوباما گفت بانک تجارتش را هم تحریم می‌کنیم! و بازرسین آژانس باز هم به ایران می‌آیند؟!

برایم جالب شد، چرا؟ عرض می‌کنم:

1- از این صفحه دیدم، توی دنیا هیچ جایی وجود ندارد که به ایران کار نداشته باشد. چرا؟ مگر ایران چه کار می‌کند؟ ساخت بمب هسته‌ای؟! اگر ایران اهل بمب سازی بود تا حالا مدارکش را نشان داده بودند و خلاص! حمله کرده بودند و بتلفیلد3 دیگر نبرد واقعی بود!، پَ نه پَ، بازی جنگی بود؟

2- هیچ جای دنیا خبری نیست! نه بیداری اسلامی! نه پیروزی اسلامگرایان مصری در انتخابات! نه فرار صالح از یمن به رادیو فردا؟ ببخشید آمریکا! پَ نه پَ، آمریکا بگوید که سیاست‌هایش یکی بعد از دیگری شکست می‌خورد، هواپیمای جاسوسی و جاسوس حکمتی و کور شدن ماهواره و بی تاثیری تحریم و ...!؟

3- بانک مرکزی را بالاخره تحریم کردند. راستی مسؤلین ایرانی با این چند سال وقتی که داشتند مگر حساب‌های خارجی را با توجه به احتمال تحریم خالی نکرده بودند؟! پَ نه پَ، خالی کرده بودند!

4- اوباما گفت بانک تجارت را هم من تحریم می‌کنم، اگر 100 را اتحادیه اروپا در تحریه قرار داد 90 هم داخلش هست معنی این کار آمریکا همان عملیات روانی علیه مردم ایران نیست؟ پَ نه پَ،دارد روحیه به ما می‌دهد؟

5- طلا و فلزات گران بها دیگر به ایران نمی‌فروشند! مگر ما خودمان معدن نداریم؟ ما از معادن خودمان طلا و بقیه فلزات را استخراج می‌کنیم؟ پَ نه پَ، مثل جویندگان طلا می‌رویم آمریکا و سرخ پوست‌ها را می‌کشیم و وطن شان را اشغال می‌کنیم! آمریکا مواظب خودش باشد اشغال نشود!

6- الماس را اروپا به ما نفروشد، آفریقا می‌فروشد؟ پَ نه پَ، تازه ارزان تر هم هست بدون واسطه و از تولید به مصرف هست.

7- اروپا مگر می‌تواند از ما نفت نخرد؟ پَ نه پَ، تبصره‌ی خبر شکل زیر را رادیو فردا برای چه نقل کرده؟

 

پس همه‌ی این‌ جلسات آمریکا و اتحادیه اروپا و تحریم‌هایی که روی ایران اثر ندارد، عملیات روانی برای نگران کردن مردم و کاهش مشارکت در راهپیمایی 22 بهمن و کلاً کاهش حمایت مردم از نظام با کاهش مشارکت در انتخابات مجلس نهم که دارد نزدیک می‌شود هست تا انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نقش کلیدی خود در هدایت بیداری اسلامی را از دست بدهد، پَ نه پَ، دنبال از بین بردن بمب اتم هستند! که اگر بودند اول از خودشان و بعد سگ نگهبانشان، اسرائیل، شروع می کردند که بمب اتم دارند و سابقه استفاده از آن را، نه از یک کشوری که خودشان می‌گویند شاید بخواهد بعد از این بمب بسازد!

 


:: برچسب‌ها: 22بهمن, پـــــ نه پـــــ, رادیو فردا, تحریم