بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٩:۱٠ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

انتخابات مجلس نهم نزدیک است و دشمن بایستی حرکتی کند تا انقلاب اسلامی را در سالگرد فجرش با عملیات روانی دیگری با بحران روبرو سازد.

سایت‌های اینترنتی رادیوهای فردا و بی‌بی‌سی و اسرائیل، از نامه نگاری عروس آیت‌الله منتظری پس از دیدار با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد خطاب به رهبر معظم انقلاب در روز چهارشنبه، ۵ بهمن‌ماه، خبر دادند.

اول، سؤالی که برایم پیش آمد را بگویم: چرا تمام نامه‌های سرگشاده که خطاب به مقام معظم رهبری مدظله‌العالی که هدفشان خیر خواهانه نیست و بر راستای محور شرارت امریکا و انگلیس و اسرائیل سوار است را  این سایت‌ها منتشر می‌کنند؟

داشتم سؤال را می‌نوشتم که دیدم پاسخ خودم را هم داده‌ام!

یک چیز جالب دیگر بگویم، کلمات "نامه" و "رهبر" را در سایت رادیو فردا جستجو کردم و دیدم نهضت نامه نگاری موج سبزی‌ها از برج 9 آغاز و در طی این سه ماه 3 نامه نوشته شده است.

پس منتظر نامه‌های ماهیانه موج سبزی‌ها هستم تا پاسخ‌های ماهیانه را بنویسم!

در سناریو نامه نویسی سازمان سیا، این بار شکل نامه نگاری دیگر فلسفی نیست! رویکرد احساسی دارد. برای همین یک زن برای نوشتن نامه انتخاب شده است، یعنی زهرا ربانی املشی، همسر شهید بزرگوار احمد منتظری، پسر آیت‌الله منتظری، او گفته است: دختران موسوی نسبت به وضع جسمی والدین خود و بی‌خبری چند ماهه از آنها «بسیار نگران و مضطرب» هستند. البته نگفته که آنان پدر و مادر را ملاقات نمی‌کنند بلکه دختران میرحسین موسوی را «عموزادگان» رهبری خوانده و اشاره کرده است که آنها به‌ ندرت «اجازه ملاقات با والدین را پیدا می‌کنند».

خانم ربانی املشی، شما را انسان با هوشی می‌دانستم. ولی از آنجا که بازیچه‌ی بازی فتنه شده‌اید پاسخ کوتاه خواسته‌ی نامه خود را بشنوید، در هر بازدیدی که خانواده موسوی با او و همسرش داشتند، موضع‌گیری‌های عجیبی در راستای تخریب اهداف انقلاب در رسانه‌های معاند منتشر کردند. آیا به فرض صحت مطلب شما در خصوص عدم دیدار خانواده موسوی با او و همچنین بی‌غرضی شما از نامه نگاری، آیا صحیح است که درباره انتخابات آتی مجلس، امکان سوء استفاده برای دشمن را احیاء کنیم؟!

خانم املشی، سرباز دشمن نباشیم و پاسدار خون شهدا باشیم!

 


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, " چهلم منتظری " اوج حقارت یک جن