بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:٥٥ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

جریان پی‌گیر احیاء فتنه در سایت‌های کلمه و صد البته در BBC و رادیو فردا و اسرائیل از نامه "حاج سید جوادی" وزیر دادگستری دولت موقت و از اعضای گروهک منحله نهضت آزادی، به مقام معظم ولایت فقیه مدظله العالی می‌گویند. ادعا می‌کنند که سید جوادی 7ماه پیش نامه‌ای محرمانه به حضرت آقا نوشته است و در آن آزادی زندانیان سیاسی و رفع حصر خانگی سران فتنه یعنی موسوی و کروبی را درخواست کرده تا آرامش به کشور بازگردد! البته منظور ایشان اجازه فتنه سازی و نا آرام کردن مجدد است، چرا که خیلی وقت است که آرامش حاکم است و صد البته نه در اردوگاه بازماندگان فتنه!

 همچنین در باره‌ی رئیس جمهور چنان نوشته که اگر کسی باور کند، درجا حکم اعدام او را بایستی صادر کند.

ولی ملت فهیم ایران بیدار و بصیر است. می‌داند گُربه برای رضای خدا موش نمی‌گیرد! این گربه‌ها، با پیش پیش گفتن آمریکا و انگلیس و اسرائیل جمع شدند و برای کسب منفعت، هر دلقک کاری که به آنها پیشنهاد شود می‌پذیرند.

البته این رجُلان، ببخشید، دجالان سیاسی می‌گویند، حرف خودمان است. ولی ما دم خروس را قبول کنیم یا قسم حضرت عباس را؟! می‌گوئید منظورت چیست؟ دعوت نامه رادیو فردا را تحت عنوان "نهضت نامه نامه نگاری به رهبر" در صفحه‌ی اول این سایت آمریکایی بخوانید.

دشمن به اینها خط داده است که با هدف گرفتن ستون استوار انقلاب می‌توانید در اذهان جامعه ایجاد تردید کنید. و متاسفانه برخی از کوتاه بینان بی بصیرت در این دام گرفتار شده‌اند. وظیفه هر زن و مرد فهیم و بصیر در این زمان، آگاه ساختن دیگران از فتنه‌ی جدید است.

چشم حرص و طمع فتنه‌ای که می‌کوشد انتخابات اسفند90 را به نبرد خیابانی دیگری تبدیل سازد، در فجر 1390 ، در راهپیمایی 22بهمن و در شرکت چشمگیر امت حزب الله در انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی، کور خواهد شد. انشاءالله

 


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, نامه سرگشاده به حضرت آقا