بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:٢۱ ‎ب.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

برادران عزیری که افتخار سربازی در قرارگاه سایبری حزب الله یا همان ارتش سایبری را بر عهده گرفته‌اید. خواستم مصدع اوقاتتان شوم تا اهداف خود را بار دیگر با هم، مرور کنیم. باشد مخاطبان هم از صداقت گفتارمان در همراهی با انقلاب همراه تر شوند.

وظیفه خود را از راهنمای امام خمینی (قدس) الگو گرفته و از عاشورا درس گرفته‌ایم و بر این باور هستیم که مخاطبین ما سه دسته هستند. دسته اول طرفداران انقلاب هستند و با خواندن مطالب آگاهساز شما برادران، در راهشان محکم‌تر و راسخ‌تر می‌شوند. دسته دوم افرادی هستند که مخالفند و انشاءالله با تفکر در مطالب شما به منتقدین منصف، تبدیل شده و از صف همراهان با دشمن خارج شوند. دسته سوم هم که بیشترین افراد مورد نظر ما را شامل هستند، کسانی‌اند که منابع مطالعاتی خاصی در اختیار نداشته و هدف حجمه دشمن قرار گرفته‌اند. ما بایستی با روشنگری فضای غبار آلود و گرفته‌ای که در مقابلشان قرار گرفته را به آسمانی پاک تبدیل کنیم تا واقعیت و حقیقت را ببینند و درک کنند. که اگر چنین کنیم، سرباز خوبی در رکاب آقا و مولایمان امام عصر(عج) بوده‌ایم. دیروز و در جبهه‌ها پیشکسوتان جهاد و شهادت کار حسینی کردند و رفتند. امروز بر ما است که کار زینبی کرده و دفاع از ولایت را جهانی سازیم. که اگر این کار را نکنیم یقیناً یزیدی هستیم!


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, انتخابات مجلس نهم