بهشت ایران
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ من خوش آمدی. به استحضارتان می رسانم که انتشار اخبار صحیح و مقابله با شایعات آرمان من است.از نظرات سازنده شما هم استقبال می کنم.
 
 
ساعت : ٦:۳٦ ‎ق.ظ
نویسنده : رضا
نظرات

در  هر دوره از انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری یک شاخص را در نظر داشته‌ام و خوشحالم که تا کنون خاصه در خصوص ریاست جمهوری، به اشخاصی که رأی داده‌ام، بعدها جداییشان از خط فکری نظام احصاء نشده است. درست است که بعضی‌ دوره‌ها، مثل 76 و 80 از رأی نیاوردن نامزد مورد نظرم ناراحت شدم، ولی خوشحالم که درست تشخیص داده بودم.

امروز هم از رأی آوردن نامزد مورد نظرم در سال‌های 84 و 88 ناراحت نیستم. چرا که بسیاری از حملات به رئیس جمهور را ناشی از فضای غبارآلود سیاسی فتنه زده کشور و متأثر از شایعات می‌دانم، چنان‌که بسیاری از یاران انقلاب را با ترور شخصیت حذف کردند ولی بعد از ترور فیزیکی‌اشان، غبار فتنه خوابید و خدماتشان آشکار شد.

امروز در مترو ناخواسته سخنان مسافر عزیزی را شنیدم که می‌گفت: "شهید چمران با سواد بود اگر الآن حضور داشت، برای مملکت مفیدتر بود، دیگر مثل دکتر عارفی پیدا نمی‌شد که از جنگ فرار کرده، درسش را خوانده و حالا، سال دیگر هم می‌خواهد کاندیدای ریاست جمهوری شود." نا گاه یاد سخنان آقا و مولایم افتادم، "جذب حداکثری" خواستم خدمت این بزرگوار عرض کنم: بنده در جبهه‌ی نبرد علمی از همسنگران دکتر عارف هستم، ایشان خدمات ارزنده‌ای در جبهه‌ی نبرد علمی، در حوزه‌ی "رمز" و "مخابرات" داشته‌اند گرچه اعتقادی به ریاست جمهوریشان ندارم، ولی گفتم درست نیست در بحثشان دخالت کنم.

هیچ‌گاه در انتخاباتی به یک لیست واحد رأی نداده‌ام. عقیده‌ام بر شناخت انسان پاک است. اگر از هر دو جناح انسان‌های پاک، صادق و در یک کلام حزب‌الهی را شناسایی کنیم مجلس خوبی خواهیم داشت. مجلس خوب تک صدا نیست و حزب‌الهی هم فقط اصول گراها نیستند. همیشه در جناح راست از حضور آقایانی در مجلس رنج می‌بردم. اصولگرایانی که به اصول معتقد نبودند چه در زمان حضرت امام روح‌الله که به جهت مخالفت با حضرتش درخواست پوزه بند کرده بودند، چه در این دوره ها که خون به دل حضرت امام سید علی کرده‌اند.

ولی یودند و هستند نمایندگان اصلاح‌طلبی که حزب‌الهی‌اند در لیست اصولگرایان نیستند ولی از افرادی که گفتم اصولگراتر بوده و در مقاطع حساس جبهه و جنگ و حتی فتنه که بسیاری از خواص سکوت کرده بودند، مدافع سینه چاک اصول اسلام و انقلاب بوده‌اند.

لذا شاخص، اصولگرایی است. شاخص شناسایی حزب‌اللهی‌های متخصص و متعهد به مبانی انقلاب، خاصه ولایت فقیه است، که الحمدلله فتنه 88 این افراد را به ما شناساند و دوغ و دوشاب را نمایان کرد. حال چه راستی باشند و چه چپی، که اگر انسان، انسان پاکی باشد، سخنش هم سحن پاکی است و رأیش هم برای کشور و انقلاب رأی پاکی خواهد بود. که اگر این چنین شد سلام و سلامت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این یادگار ارزشمند خمینی کبیر(قدس) که تنها کشوری است که در جهان از مأذنه‌هایش بانگ "اَشهدُ انّ علیً ولیُ الله" به آسمان طنین ‌انداز است، به ارمغان می‌آید و سلام همان امنیت است و میوه‌اش آرامش و آبادانی و پیشرفت بیشتر ایران اسلامی، که انشاألله پرچمش با صاحب و مولایمان، حضرت بقیة الله (عج) سپرده خواهد شد.

 


:: برچسب‌ها: امام خامنه ای, فتنه سبز, انتخابات مجلس نهم